Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia clam! abban kéne nekünk segiteni...hogy a teknős hátára 2 motorost ráraksz piciben..és föléjük körivesen felirod h Speed Turtle's. nagyon megköszönnénnk!
Szia mondjad miben kéne segíteni?
Clam itt vagy? Kéne egy kis segítség!
Hello
Köszönöm, jók lettek. Főleg a második.
Köszönöm
Hali,
nem biztos.
Szia a képet feltudnád tenni nagyfelbontásban?
Hello! Clam, meg tudnád oldani, hogy az 1. képen kijelölt rész rákerüljön a 2 képre? persze zöldben. Kössz
Clam!

Lemaradt: a tank vagy piros marad, vagy karbon lesz a két oldala.
Kösz
Hello Clam!

Kérésem lenne hozzád, kreálnál nekem is egy látványtervet pályaidomra?
Ha igen, akkor az adatlapomon a minta nevű képet kellene megdolgozni. Fehér lesz az alap, én maradnék a fehér-piros-kék színeknél, de ha van valami ütős terved...
Az első sárvédő karbon lesz, elöl-hátul hetes rajtszámmal.
Alul, ferdén egy pár felirat lehet (mint a nagyoknak ).
Ha megcsinálod köszönöm , ha nem .
Gomez
Jah és nekem is kellene egy kis segítség! Nem találok egy teknős képet amin a teknős oldalról van 2D-s változatban, a körvonalak tisztán látszódnak! Remélem világosan fogalmaztam !
Motoros klub logó készül úgyhogy fontos lenne!
Szerintem olyat csináltatni lenne érdemes, mert majd csak a szezon beindulta után lehet valószínűleg boltban kapni!
nekem talma 28-as rajtszama kellene ugy 10-12cm atmeröbe vennek olyat ha tud valaki?
Hellosztok, valaki megtudná nekem azt csinálni hogy leveszi a hátsó sárvédőt és beteszi a rendszámot a az ülés vége alá?!És a hátulján emelni egy pár centit:))
Nem tudom érthető voltam-e:)
Bedobok két képet, nem tudom melyik a használhatóbb:)
Előre is kösz.
Szavazz rám!
Nagyon zsír lett thx
Szép estét mindenkinek!
Clam nem volt semmi konkrét elképzelésem,engedd szabadjára nyugodtan a fantáziádat.
Ha esetleg nincs kedved kisérletezni akkor meg tudnád csinálni nekem,hogy a kék szín helyett olyan neonzöld lenne mint a mocin!(Kép adatlapon)
Köszöntem!
oooh, igen értem! köszi. . köszike