Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja, bár még a piros-fehér-fekete összeállításon gondolkoztam, de sztem sárga lesz
Ez a nagy fehér bigyó a lámpa elött, meg az a gülüszem nagyon nem tetszik, amúgy rendben vannak, bár nekem kissé más az izlésem
Hát nekem ezen esetben az alap sem tetszik...
Az hogy sárga az meg főleg nem
De szerencsére van akinek a sárga tetszik, eléggé unalmas lenne ha mindenkinek egyforma színű motorja lenne...
először legyen meg a motorra a pénz. kis reklám: jawa 350 olcsón eladó, ha vkit érdekel, vagy van ismerőse akinek kéne, akkor az adatlapomon lévő címen érdeklődni
Nekem tetszik a sárga szín Szerintem királyul fog kinézni
ne mond hogy nem szép: katt

egyébként először full fehér lesz mert ha meglesz a hátsó idom meg a wr fejidom akkor már nem lesz pénzem festékre
Nekem max valami sötétnarancs ami elmegy, de egyáltalán nem vagyok sárgapárti... citromsárga meg aztán...
nem ilyen világos sárga lesz hanem az igazi Yamaha sárga, az a legszebb szín
Nem rosz, bár engem a hideg kiráz a sárgától...
tudom, én tükröztem, egyébként, vélemény?
köszönöm
tükrözve van, fordítsátok ki
köszönöm, nagyon jó lett, ha megkérhetlek azt még meg tudnád csinálni hogy a fehér részek is sárgák legyenek és a fejidomon a "rajtszám" része fehér legyen?
Nahh itt a képek :
Hello! Netán valaki tudna csinálni egy mintát a beszúrt motorról fekete-pirosban? vagy ha valaki nagyon türelmes, akkor a hasidom egy részét piros-fehér "kockás" mintában is megvalósíthatná
köszönöm
bmp-t nem enged feltölteni csak jpg-t...
képek lemaradtak...
Hello!

Valaki tudna nekem segíteni: egy kicsit ki kéne pofozni az első képet, hogy olyan legyen mint a második(színek szempontjából) csak ha lehet akkor ne lehessen rajta annyira látni hogy rajzolt.
Szevasztok segitsetek hogy hogyan tudom át festeni a motort virtuálisan? vagy van valamilyen progi?