Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv srácok
Dt80lc hez nincs valakinek kuplungkosár amin jó àllapotu a berugó fogaskerék,ill a hozzá tartozó közlő fogaskerék is érdekelne,köszi
sityu ez a gyári lendkerék!
mate 20 :D akkor ennyi:D nemtudtam h 80 mx
Nekem a Derbi gyárilag lakkozott idomait nem marta meg egy kicsit sem. Utána letakarítottam ahogy kell és újralakkoztam. Tökéletes lett. És én még a jó régi kromofágot használtam, amit már nem lehet kapni. Az mindent visz.
Üdv.
Szerintetek ez gyári lendkerék? van még egy de az más mert azon mitsubishi jel van szerintem az a gyári. Mondtátok páran a fórumban,hogy a dt-k gyári gyújtása nem ér semmit. Robogó gyújtás mennyire lenne jó vagy maradjak a gyárinál. Ja egy alaplaphibás dt 125 lc2-ről van szó.
Sajnos nekem nem ilyen kell/van, ez 80 lc 125höz van, nekem levegős 80MX em van, amint látod a képen tovább folytatódik az enyém a tankig, mert a tank aljába kell bele nyomni.
mate 20 ide tudom csak felrakni megállt a freemail :D
Irj üzit.
mate0533@citromail.hu
mate 20 nekem van jobbos balos is fehér szinuek nincs törés repedés
Üdv! Keresek ilyen idomot a bal oldalra ha valakinek lenne megköszönném, vagy párba vagy csak balos de csak jobb oldali is érdekel, mert első tulaja eléggé összetörte.
Előre is köszi.
Üdv! Lenne egy problémám. Mégpedig, hogy egy DT 80-as, léghűtéses blokkot tettem át egy másik vázba. Az alaplapból kijövő vezetékek közül a gyújtást bekötöttem, viszont maradt szabadon 3 vezeték. Ebből kettőn van áram a motor működése közben, egy pedig test. A világítást szeretném bekötni, nem tudom milyen rendszerű. akksis, vagy nem.....Szóval ha valaki leírná hogy mi az a 3 vezeték, és hogy hogyan csináljak világítást, azt megköszönném!
A kromofág megmarja a műanyagot is!
Kromofág. Utána higítóval lemosni. Aztán jó alapos mosogatószeres tisztítás.
Üdv mindenkinek!

Yamaha DT 125 R típusú 1992-es évjáratú motoromhoz keresek:
-jobb oldali deknit
-vízpumpa fogaskereket
-vízpumpa tengelyt

Érd: 06-30/60-31-61 vagy sutnor@gmail.com

Sajnos már a dekni lett egyszer perselyezve de gyorsan kikopott és kilógósodott a vízpumpa tengely ami után pedig a fogaskereket darálta le....
vagy szórógitt festés elött :D muanyagrol se pattogott
Mivel lehetne az előző réteget könnyen leszedni? Mert nem nagyon szeretnék arra ráfújni
Lett fújva, mégis lepattogzott :/
Műanyag alapozót kell a festék alá fújni.
Üdv mindenki!
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a motorocskám idomjait az előző tulaj lefújta, amiről lepattogzott a festék egy kisebb esés következtében. Lényegre térve, hogy tudnám úgy megcsináltatni, hogy tartósan szép legyen, és a következő gazda sokáig gyönyörködhessen benne?! Szóval kérném tapasztalatokat/tudásotokat megosztani velem
Válaszokat előre köszi!
hali!

dt 125 lc 82-es évjárat, nem poweres.
Van valakinek hozzá gyujtás cdi-je?
Kiszakadt a szelep első csapatasanal
Ez egy komoly kép lett........
Sziasztok na sikerült teljesen megmérgeződnőm a dt től vettem a fiamnak is egy 80ast lc2 93as év járat. A kérdésem a következő :
Ahol bemegy a blokkba a fordulatszám spirál ott folyik az olaj. Lehet csak a kis 0 gyűrű miatt? Hogy lehet ezt orvosolni?
Még a hőgomba nem müxik. A 125 lc2 esé jó bele? Az van itthon.
dt 125 alkatrészek ! kérdésed van hivj! 20 346 93 60