Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Yamaha dt 125 hengerfejet keresek úgymond a nem fojtott verzióra lenne szükségem 2000 évj! Előre is köszönöm!
Sziasztok,

Ma kicsit túrtam a pincében és az alábbi kép formájában előtörtek a régi szép DT-s emlékek.
A képen látható DT alkatrészek INGYEN elvihetők. Nem postázom, amennyiben eljössz érte Budapestre a X. kerületbe szívesen neked adom ajándékba mert foglalja a helyet és inkább valaki használja egészséggel ,mint hogy kidobjam. Kérlek legyen benned annyi tisztesség ,hogy másnap nem teszed fel a jófogásra 3ezeré.

80lc2 lámpa
125r kuplunbowden és gázbovden
125r fesszabályzó
125r gyújtótrafó
A többi vegyes DT alkatrész

nullahat 30 425 88 7 6
Sziasztok van két eladó hengerem egy gyári Dt 80 lc2 henger vadi új dugóval két kört mentem a mocival 15.000ft

És egy 50-es vízhűtéses hengerem is van 1 gyűrűs athena Tuning henger!
Sajnos nem. Ezeket a szervòmotorokat driver vezérli (póver elektronika) ugyan is nagyon finom szabályozott forgása van minden tengelyhez feszültséghez van számolva.Hogyha engem kérdezel vidd el a nyákot egy műszerészhez és az megmondja majd hogy lehet e cserélni az ic-t a vagy sem ha nem akkor direktbekötés állandóan nyitva vagy soroksári út yamaha world
Én szelep forgató kereket vettem ott 2000ft ért jelzem mindenhonnan elküldtek amikor mondtam hogy nekem mi kell
Előttem ment annyit amennyit ment..voltak màs bajok is a motorral,ette az olajat is többek közt.Ha nagyon akartam volna el tudtam volna tüntetni a kormot rólla,de nem az àtvàgàs volt a célom.Ha valakinek még jó a motorjàba akkor oda adom nyugodt szívvel és nem fogok àlmatlan éjszakàkat àtélni abban a tudatban hogy valakit csúnyán àtvertem.
Igen.Yamahàhoz való!
SZIASZTOK! Eladó a gépem,autóm felújítása végett. http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Yamaha_Dt_125_R_Akcio__csere_is__36358589.htm
Ugye nem gondolod komolyan, hogy ez a dugattyú 10 percet ment, ennyi korommal a tetején.
a vázhoz papirok is vannak ez a malaguti de jo minden dt re is van még néhány más dolog is hozzá
6 -8 körül mozognak ezek a dugók ujonan! de most komolyan ezt még vhova be akarjátok rakni?:D:D én nem kockáztatnék mert hamar szerelés lehet belöle megint csak:D
Rendesen alá kell alapozni nekem a 125r-hez a festék alapozóval 13e volt,zománccal ne is vergődj
Ez eredeti dugó? Mert akkor engem érdekelne
Üdv mindenkinek Yamaha DT 125 LC2 (1984-88)-es kiadáshoz keresek power szelep elektronikát akinek van feltétlen jelezze a 14nmate@gmail.com címen vagy 0630/331-52-41 számon.
Sziasztok.Valakit esetleg érdekelhet DT125R-hez való +1-es (57) dugattyú.Kb 10percig próbàltàk beállítani a motort mire ràjöttek hogy a henger nagyobb mint a dugattyú.Másik lett a mociba ez pedig kimaradt.Ha érdekelne esetleg valakit 4000Ft-ért megvàlnék tőlle.
Sziasztok!
Yamaha DT 50 MX-hez (levegős blokk) keresek karburátort és szívócsonkot. A Karbi tipusa Teikei Y12P vagy Y14P is jöhet hozzátartozó szívócsonkkal. Érdekelhet még bármi olyan karbi ami jó ehhez az 50es hengerhez!
Hali.
Valaki mondja meg,hogy r-es vagy lc2-es dt-re való ez az állórész. Egyáltalán nem passzolnak a csavarhelyek lc2-re. Pedig kotta ugyan úgy néz ki.Évjáratbeli különbségek vannak? Lassan fel darabolom ócskavasnak
lc 2 125 dt alkatrészek eladók! váz és motor alkatrészek valamint egy hibátlan power elektronika és a motor hozzá bovdenekkel akit érdekel vmi irjon bátran vkeressen 20 346 93 60! ja és cdi meg gyujtás alaplap az nincs:D
De nekem tekercsestől,jeladóstól mindenestől kompletten kellett . De már találtam úgy,hogy nem téma.
Valami kontakt hiba lehet szerintem a vezérlő tápellátásában, első körben a csatlakozásokat nézném át az akksitól a gyújtáskapcsolón át a vezérlőig, meg a váznyak-lámpafej vidékén a megtört vezetékeket.
Szerintem csupán alaplapot senki se fog eladni, szóval feltehetően muszáj leszel egy komplett másik gyújtást venni, tekercsestől, ha nem érsz rá hónapokig keresgélni. Aztán idővel eladod a plusz tekercseket róla, ha nem kellenek.
Nekem a régi DT-m anno (88-as LC2-es 125) ugyan ezt produkálta kb egy évvel a megvásárlást követően (akkor 12-13 éves volt a moci). A problémát a powerhez tartozó vezérlőpanel hibája okozta. Apró repedés volt a panelen. Ha bizonyos szögben és erővel picit megfeszítettem a panel két sarkát, akkor tökéletesen működött. Elvittem egy műszerész szakihoz és kimérte. Átforrasztotta amit kellett, meg talán egy diodát is cserélt benne. Utána többet nem jött elő a hiba.
Üdv. Yamaha DT50MX(1988) típusú motorhoz vennék ülést, műanyag idomokat és kiló méteróra spirált.
Hali!
Valaki nem bont 125-ös lc2-őt? Gyújtás alaplap kellene de eddig nem találtam sehol a neten csak újat. Pedig a dt-hez rengeteg alkatrész van a nép szerint
valakinek eladó dt 50 r szép gyári állapotú? 2006 vagy utáni? nincs a neten egy darab se ami tetszene. bármilyen más mociból vagy 100 találat. ha vkinek akadna egy és már eladná írjon már
köszi
csokito88@gmail.com