Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok , 88-as tzr hengert keresek , gyári perselyest . Max 57mm-es lenne megfelelő. Ha furatni kell az nem baj . Elsősorban 2rh .
Garancsi 0670 5965312 , vagy fastaction@freemail.hu
[#5187924] 2016. 01. 28. 19:21
drZXR
ITT A RAJZ
Üdv!
Még mindig nem oldódott meg a töltés problémám. Annyi biztos , hogy a vezetékek jók. Akkor tehát maradt a töltőtekercs, vagy a feszültségszabályozó. Azt hallottam, hogy a fesszab is tönkremehet a rossz tekercs miatt, nemtudom, hogy igaz-e. Indexek, lámpák minden visszajelző működik. Egy JÓ kapcsolási rajzot kérhetnék, esetleg valamit amin rajta vannak, hogy milyen ellenállásokat kell kapnom a tekercsnél stb. Fesszabot ki lehet mérni? Mi van ha rossz a tekercsem, új alaplapot kell vennem, vagy valahogy átlehet tekercselni ha veszek másikat?
Elektromosságból nagyon buta vagyok. :( Bocsánat ezért.
+1: Farokidomot, rendszámtáblatartót még azóta sem találtam, azthittem azét a DT-khez nagyobb az alkatrész ellátás. :S
e-mail: bartal96@yahoo.com
Üdv! Tudja valaki hol lehet venni csak fém lamellát, 80 as hoz kellene 3 db. Kopó az van új 4 db de fémet nem találok sehol.
Azzal egyformán szarnak kellene lennie, és azzal kevesellne, csak többet forogna, mint egyébként emiatt.
Talán a lyukas kipufogó okozhatja ? :P
A kimérésekről mondanál vmit pontosabban légyszíves? ugye alaplapről jön le(4 talán) vezeték, melyiknél mit kell kapnom, és hová kell dugnom a multimetert?
Farokidomot, rendszámtáblatartó nincs valakinek eladó? Esetleg nem tudtok valami bontót?
Nyilván nincs töltésed, méregesd ki, hogy a lendkerék alól még jön-e delej, és így tovább, végig kell menni a töltési körön. Lehet kábelszakadás, kontakthiba, rossz bekötés, fesz-szabályzó, tekercs hiba, látatlanban ezt senki sem mondja meg.
Sziasztok! Vettünk egy Yamaha DT 125R-t 1996 os.
Mikor megvettük mondta az eladó h akksi nem tölt és csak akkor nyit a power mikor fel van töltve az akksi előtte töltőről. Akkor mikor gyújtásra tettük lehetett hallani hogy "leellenőrzi". Használtuk egy ideig, utána már nem hallotuk és nem is nyitott ki. Miután feltöltöttök megint jó volt. Tehát jól gondolom, hogy nem tölt utána az akksinak? Mi lehet a probléma? Gyújtás? Feszültségszabályzó?
Köszönöm szépen előre is válaszotokat!

Ui.: Ugyan itt, mennyibe kerülne egy farokidom+rendszámtábla tartó?
Esélyes, hogy falsol valahol, vagy a karbiban valami tömődés lehet, hol bekapja hol nem, hol elzárja jobban, hol nem zárja.
Kezdd el a karbinál, aztán ha kizártad ezt, és szimmeringeket, tömítéseket, akkor inkább jeladó tekercs, mint gyújtó, is szarakodhat.
Helló, azt kérdezném hogy ez az alkatrészen múlik hogy mennyit pörög ? Nekem 7000-7500 nál nem megy tovább
Sziasztok , egy kis segítséget kérnék. Van egy yamaha dt 80-asom ès nem forog többet 7000 nél max 7500 a cdi cseréjével orvosolható a probléma ??
Helló,az sajnos nincs.
Sziasztok!Miért van az,hogy néha 8-9 ezret forog a motor máskor meg 12 öt?És néha menet közben ledadog és meg áll,aztán 1 rugás és már megy is?
ford.szám mérő megvan? nekem az kéne. köszi
Üdv! Nekem Léghűtéseshez kellene, csak amit vettem jófogáson átvert a srác mert dt 50mx hez való kuplung agyat adott hozzá és nekem olyan kell amire ráfér 4 lamella mert olyan a kosaram. 80 lc talán jó bele csak az agy közepén ahol rámegy a bordás tengelyre, ha ott meg mérnéd mennyi a méret rakok fel képet mire gondolok.
Szia!Nekem van 80-ashoz és 125 lc-hez egyaránt.Ha érdekel ìrj.
index kapcsolóról és a leállító gombról tegyen fel valaki képet. köszönöm.
sziasztok a 35E- kezdetű alvázszám mikori évjárat? köszönöm
yamaha dtr125 meteor dugattyú eladó! 57mm-es 100km futott csak szétment a blokk. 8000ft (18e volt)
Valaki meg tudná mondani, hogy a kuplungok mérete igaz nem változik (gondolok a szélességére) csak a lamella szám nő legyen az 80 vagy 125?
Üdv ! Szeretnék segítséget kérni, hogy a Yamaha Dt 80 lc ben mennyi a képen bejelölt távolság mert kuplung agyra lenne szükségem, csak nem lc hanem rd vagy mx 80 ra de talán jó bele a LC agy is. Segítségeteket köszönöm.
Valakinek valami?