Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg a DT órák általában lefele csalnak 5-10-et, szal lehet meg van az egy 90 is, ami már bő jó.
azért elég nagy nehéz motor ez, nem egy 70 kg-os robogó vagy Simson, elnyeli az erőt.
mit vársz mennyit menjen? 120-at?
Sziasztok van egy Dt 80 lc2 53v 93 as motorja a fiamnak a kipufogóra max 80km/h van írva . Kivettem belőle a fojtást hasi dob giannelli máshoz nem nyúltam és most is olyan mint volt max 80 át megy és ugyanúgy elfogy 6500utan tudna valaki tanácsot adni mit próbáljak meg?
Karbi? Cdi?
Szia vannak még néked dtx idomok?
Offtopik.

Sziasztok, biztosan furán hangzik de keresek valakit akinek Sötétkék Yamahája van és a rendszáma UHV544. Hátha tud valaki segíteni. :)
Köszönöm! :)
Egy kis segítség mindenkinek, hátha jól jöhet!
Dt 125 láncvédő valakinek? (1999)
Yamaha kék szín színkodjat megtudná nekem mondani valaki? RAL-ban lenne a legjobb. Koszonom!
Sziasztok érdeklödni szeretnék, hogy valaki nem tud Yamaha Dt 125-re (1999) supermoto szettet idomok kellenének mind, plusz kérdésem hogy megfelelő helyen vannak a felfogatás részei?
Hogy ha vennék is, rá tudom e rakni?!
Köszi skacok a válaszokat előre is!
Nincsen senkinek ? DT -n is volt 2rho henger ...
van kipufogom dt 80 hoz
Sziasztok. Keresek dt 80 gyári kipufogót ha valakinek van elfekvőben.
Helló nincs valakinek eladó jó cdi je? 3rm es érdekelne! előre is kösz
szia. mekkora méretű és milyen állapotban van? nem kell fúrni? mennyit kérsz érte? köszönöm.
Szia!Van henger és hengerfej kompletten powerral együtt,dugó sajnos nincs hozzà.
henger, hengerfej és dugó meg gyűrű kellene Dt 125-be, a kép szerinti típus! köszönöm
Köszönöm.
Ngk br9es
Sziasztok 125 Dt- be milyen gyertya kell? Köszönöm
Szia nekem ki hoz egy csomót.küldesz linket?
Szia nekem ki hoz egy csomót.küldesz linket ?
Ha esetleg valakit érdekel és Facézik...lett egy ilyen csoport is Yamaha Dt.Szeretettel várunk minden motorost :)