Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor szedhetem megint le és zsírozhatom vagy valami hajszál vákony paszta. Csak félek,h a paszta vastagsága miatt ki fog fújni az úgéstér a víztérbe
Ne! Ha nyolcas csavarok, 23-24 Nm
Sziasztok!
Balos kormánykapcsolót keresek, az elakadásjelzőset!
Valaki?
Sziasztok lenne egykis gondom a motorommal!

Amikor nincs gyújtáson van szikra amint gyújtásra teszem nincs szikra. Lehúztam a gyújtáskapcsolót akkor van szikra de nem indul. de ha minden vissza van kötve gyújtás off akkor pöffen egyet mert van szikra ott nem indul el.
Köszi.egyébként vettem rá egy új fogaskereket.már sokkal kisebb a kotyogás.Keresek olyan gumi gyűrűket amibe bele megy az idom.mellékelek pár képet h miről van szó.
Ötlet? Az új 0,75 ös reinz tömítéssel szivárog a hűtővizem a hengerfej alól. Mit lehet tenni. Elvileg tiszta volt a felület és sík, mivel a gyári lemezzel tömített. Esetleg szabad lejjebb húzni a hengerfejet?
Keress rá a neten, Csömörön van egy telós. Nagyon jól dolgozik, tisztességes áron. Én hozzá vinném.
Sziasztok! Van egy 93'-as évjárató DT125R motorom, és mivel az olaj szivárgott az első teleszkópokból, így felújításra adtam a fejem! Csináltam már sok motornak, különösebb gond itt sincs eddig, viszont mikor elkezdtem szétszedni, kicsit megrángattam és azt vettem észre, hogy a krómszár összerakva is kicsit kotyog a helyén! Gondolom a perselyek koptak ki benne, viszont csak ebayen láttam elég drágán, hosszú kiszállítási idővel... Magyarországon ezt nem lehet beszerezni valahol?!
yamaha tdr szivócsonkot keresek 06706166166
Nincs ott semmi, nekem is lötyög már 5 éve, de nem gond.
Jahat ez csak iranyadó volt, én így tudtam megcsinalni..de tény hogy szinte semmi kopas nem volt rajt év utan se sokkal kemenyebb anyag mint aza gyári vezetö. Már csak a felfogatast kell megalmodnod ha ennél a történetnél maradsz.
Ahhhha értem, a hossszbordás szíj tényleg fasza megoldás lehet. Nálam az a baj, hogy a láncvezetőből mar nincs semmi úgyhogy nincs mihez szegecselni a gumit....., de majd improvizálunk valamit
Vagyis bocs nem vezermuszij, mert keresztbordas az, (hosszbordasbol azaz generatorszijbol)
Persze, a régi elvékonyodott vezetőre lett besüllyesztve szegecselve felül alul meg ragasztva lett, igen tartos lett 2 év mulva azzal adtam el motort..
Hali! Autó vezérmű szíjára gondolsz...és azt hogy raktad rá????
Szia, én kdxen hosszbordas szijjat faragtam a régi láncvezetőre..
ehez kelllene nekem ellektronikai alkazrészek
Sziasztok.Kis segítséget kérnék.1988-as Yamaha Dt 125 Lc 2 típusnál az első lánckerék mögött illetve előtt van alátét ?vagy csak egy két csavaros biztosító,mert eléggé lötyög a tengelyen.Köszönöm a segítséget.
Üdvözlet!

Eladó 17"-os küllős hátsókereket keresnék. Köszi

akos.s70b@yahoo.ie
Sok motornál ez párhuzamosan van kötve. Simán működik. A jófogáson volt is szett.
Sziasztok! Szeretném a DT-t két hűtősre alakítani, hogy a nyári meleget jobban bírja. Az olajtartály helyére raknék be egy bármilyen típusú jobbosat, így a felfogatás is stimmelne. A kérdésem az lenne, hogy van valakinek hasonlóban tapasztalata? A közlekedőedények szabálya szerint elvileg működhet, hisz a vízszintnek egyenlőnek kell lennie ha teljesen feltöltöm a rendszert. Annyi változás lenne, hogy a pumpa először az újonnan felrakott jobb oldaliba nyomná, és onnan folyna át az eredeti bal oldaliba. Vélemény?
Sziasztok, keresek egy bátor jelentkezőt, aki szeretné lecserélni, új idomszettre a régit, akit érdekel a dolog az írjon itt vagy a facebook-on (https://www.facebook.com/motivaplastic) A részleteket megbeszéljük ;)
Ezért gondoltam kitalalok valami olcsóbb megoldast
Igen, az! A gyári 23 ezer, egy utángyártottat láttam az íbéén az 18 ezer volt azt hiszem
Az a műanyag a villa tövében? Mennyi a gyári?