Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam valami fasza kis ragasztóval odaragasztok egy gumicsíkot, csak attól tartok, hogy azt a súrlódó lánc leszedi.....vélemény??????
csácsá! dt 125 r-hez tud valaki valamilyen lengővilla láncvezető módszert házilag????.....a gyárinak brutál ára van, utángyártottat meg nem kapni. kössszi
Irtam neked privit de lehet,h nem kaptad meg
Trafó, cdi, ugyanis fogalmam sincs,h mitől kattob ba nagy fordulaton 7-8000 fölött. De az sem ártana,ha meghallgatná valaki
Hali! Fékcső rögzítők kellenének nekem. Az első villára alulra, ami rögzíti hogy ne mozduljon el a mukahengertől (1db), és a hátsó lengővillára (2db). Valamit hátsó fékmunkahenger védő, hátsó lánc vezető és láncvédő. És még egy rugóstagot védő sárvédő elem ami a légszűrőházra van rögzítve. Van?
Hol van ez a szerelő?
Yamaha dt 125 10v00blok
Küldj már nekem egy mobilt kérlek. zalfy1977@gmail.com
Yamaha Dt125 R alkatrészek A-Z-ig! Bármi kell, írj nyugodtan!!
Szia. Nekem van gyári kipufogó rendszerem 125R-re, ha érdekel!
Üdv! Eladó! 1996-os, jó állapotú! I.Á: 250. 000 Ft
Képet árat tipus számot kérhetek. Ide vagy privátba. Köszi
Van
Valaki újíttatott már fel főtengelyt közületek, de nem új hajtókarszettel ?
Egy XT-éről lenne szó, és állítólag nem lelni hozzá olyan méretű kosaras görgős csapágyat a hajtókarhoz, ami kéne, így telegörgősre tudnák csak megcsinálni. Állítólag így nagyobb erőhatást bír, de a nagy fordulatot kevésbé szereti, mert jobban súrlódnak a görgők egymáshoz és melegszenek.
Valakinek esetleg tapasztalat?
sziasztok dt 125 lc2 87es (vizes) henger + hengerfej eladó! henger frissen furt 57.50es méretbe azóta nem ment! power szelep könnyen megy jó állapotban for yamaha dugoval dobozába érdeklődés e mail kovacs.david10@freemail.hu ár megegyezés szerint kérésre képet küldök csak ha komolyan érdekel akkor irj komolytalanoknak nem is válaszolok! üdv széles utat mindenkinek és kellemes ünnepeket mindenkinek!és nem szedem ki a powert csak egyben eladó!
Gyújtástrafó?
Szia! Szívócsonk méretei? 50-es levegősre jó lehet?
van állórészem eladó dt lc2 80cc hoz lendkerékkel cdi vel fesz szabályzóval meg még sok alkatrész tank kipufogó váz kormány km óra kerekek karburátor
Sziasztok! Valakinek van e eladó gyújtás alaplap Yamaha DT 80-as LC2-es motorhoz?
Ez biztosan nem alszik el! :-)
Még mindig van egy kicsi detonálós égésem.
Mondjatok nekem egy bevállt gyertya tipust. Köcce
Úgy döntöttem, eladnám a rendszámos dt-m is. .poweres. érvényes magyar okmányos....
300db Mátyás királyért. FIX!
Beindult a DT piac! Esetleg valakinek van eladó DT125MX? Újabb megrendelést kaptam...
Elkelt :)