Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a "többiek" az autósok voltak! senki nem állt meg! a kabát meg a pörgéstől-csúszástól olvadt el.
egy kawás srác segített kihúzkodni a gépet az árokból.250kg volt a nagyvas.
Mé" beégtél az esés után a többiek előtt?
ja? és rámolvadt a cordurakabát is!
én ezt az öreg cibrivel 100-al csináltam meg,de kipördültem az úton mint dzsekicsen. hálistennek nem lett bajom,pedig a szembejövö kanyarodóba estem át. mák,hogy te is megúsztad.
protektoros gatya volt rajtad?
B valasz. Amennyiben "sima" lehet barmilyen leterdeles. Kiment az eleje.
Gregori Pechhhhhh.Murva volt? Vagy aszfalton sima letérdelés?
Sima ~30. 50-rol kezdtem lassulni, csak az elso fekezes nem volt tul hatekony, aztan jott a satu kis sebessegnel.
Az a 30 "sima" 30 volt,vagy......?
C"est la vie...
Benne van. Igazat megvalva orulok, hogy ennyivel megusztam.

Udv!
Én is.
jovanna...
Valaszoltam.
motorozz.hu.............TE!
Sajnálat!
Mihamarabbi felépülést mindkettőtöknek.Pont szezon kezdetekor!
Üdv.
oh, ha rajtam mulna...
motorozz.
Koszonom elore is!
Gyors gyógyulást kívánok neked!

Szegeddel még nem tudom mi van a többiek még nem írtak nekik mikor lenne jó. Ha nem jön az asszony, és vasárnap megyünk akkor én szívesen elhozom neked.

Vitya
~30-nal satu egyenes uton (elotte szaguldas meredelyek szelen gond nelkul persze...).
Fele reszben tagadhatatlanul az en hulyesegem: egy gyors kanyargos szakasz utan lassu tempo egyenesben - lankadt a figyelmem. Masodsorban az elozo intenziv fekhasznalat miatt felpuhult a fekem es elsore nem fogott ugy, ahogy szokott, masodikra meg satu lett belole (gyari fekcsovek kuka, fem kell ra).
Mire hazaertem a terdem bemondta az unalmast. Muteni nem kell, mar ugy tunik, de meg 1-2 honapig nem motorolok.
Szia TeeJay!


Mi történt? Nagyon csúnya vas? Lábad hogy van?

Vitya
Sziasztok! Nemrég hivott a Yamaha-Zakarnál dolgozó barátom, hogy a szombatra /05.05re/ tervezett euroringes nyíltnapot átrakták jövőhét szombatra 05.12-re!
Sziasztok!

Ha lehet az időpontot javasolni nekem inkább a vasárnap lenne jó (13.),... szombaton esküvőre kell mennem De vasárnap szívesen gurulnék egy nagyot veletek.

Üdv : Vitya
Szia!
Járó motornál nem látod az olajat a kisablakon, ez teljesen természetes, leállitás után is kell várni egy kicsit, mire visszafolyik, és a helyes értéket mutatja. Legjobb, ha az olajszint a maximumon van. Ha az olajszint megfelelő, mégis világit az olajnyomás lámpa, akkor az valszeg elektromos probléma lesz. A gépkönyv szerint a lámpa rövid felvillanása nem probléma, bár nekem ez sem fordult elő sosem. Az olajnyomásmérő gomba is lehet hibás, ill kontakthibás, de ezekre a gépekre nem jellemző az ilyesmi. Természetesen ha világit ez a bizonyos lámpa, azonnal állitsd le, és irány a szerviz, mert ha tényleg nincs olajnyomás, rögtön leamortizálod a blokkot.
Hola mindenkinek!
Minap, én is Fazer tulajdonos lettem. Csak a kicsi, de nekem ez is elég..