Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkúrtam, nem kicsit: nagyon.

Szóval itt van a Váci úti TESCO (helye)
A fékjeidet azért irigylem...
Szia Krisztián !
Amit látsz az az S2-es gyári túraplexije, ez kb. 7 cm-rel magasabb mint a normál.
Nem bántam meg ,hogy áldoztam rá, mert a fejemet teljesen levédi még 130-150km/h-nál is.
A másik kérdés ami Téged jobban érdekel,hogy ki az a lány mögöttem !?
Az a lány a FELESÉGEM ! - Ő utasként most kezdte nemrég a motorozást !
A YW-ben vettem , és oda is járok ( 1000-es szerviz ) különben nagyon jó a gép, most 7000 km van benne, bár " valaki le "fostalicskázta" ( Te voltál ) ami egy kicsit sziven ütött, egy márkatárstól, de túl "öreg" vagyok hogy ezen megsértődjem, legfeljebb majd egyszer " összemérjük" ki az úr a nyeregben !
Időjárás függő, de talán én is jövök.
huu a profilom is nagyon leredukálódott azt hiszem ma bagolyot játszom
Hűű de rég voltam ha tudok akkor megyek veletek demonsizélni
S.Laci!

Milyen plexi van a motorodon? Tudnál közelebbi képet felteni róla? Menet közben mik a tapasztalataid?

Lenne még egy kérdésem....őőő...őőő ki az a fekete hajú lány aki mögötted ül a képen? Talán ez jobban érdekelne mint a plekó....
Már úgy értem, "nope, nincs benne a 14e-ben a konzol" (konzolok).
Nope, a csomagban csak a két pár gomba van a betétekkel. Jól emlékszek, te is YW-be hordod?!
Jó kérdés,amit a csomagban mutattak az csak a két gomba volt !
Na akkor még1x. Aki akar Fazeres brigádban demonstrálni, az 22-én
eme helyen legyen ott 11:30-ra.

Karu szervezte a motorozz.hu-n
Ebben a 14e-ben benne volt a konzol is vagy csak a két gomba maga?
Az X-bikes-nél tegnap voltam . Nekem is LSL van felszerelve, Sajna kipróbáltam a gombát, de nagyon jól működött, csak kopóbetétet kellett vennem, ( 1 pár 3800) 14e. egy pár új, XVI. ker Csömöri út 157
Töltsél profilt, fantom.
LSL, nekem is az van rajta. Kb. 20-22e attól függ hol veszed. Szinte minden nagyobb motoros boltvan lehet kapni, de azt hiszem az X-bikes a hivatalos importőr.
Új S2 hez keresek NEM gyári bukógombát!
Ha tud valaki segíteni írjon!
oke" , kössz a gyors valaszt
1-től 1,1 millerig van a reális ára.
meg tudja valaki mondani nekem hogy egy Yamaha Fazer milyen arba van? (2002 koruli)
Jó, jó, de így nehéz, mert csak óránként nézek rá a fórumra.
Hát ha a lábtartó konzolt és a lábtartót sikerül kiegyenesíteni, akkor minden képpen.
Egy ilyen szar csavarra vadászok egy hete.
a Mátrát kérdeztem tehát:?
M.Arnold M.Arnold hol vagy? Itt Szőke kapitány!
Rendbe jöttél már?Hétvégén Mátra!Mind a két nap!
sajnos nem a kedvemen fog mullani jövő hét után 2 hét szabadságra megyek túlórából.... és még marad 14 nap szabadságom....
ok.