Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik FZS600-ad volt? 98-as vagy 2002-es? A 2002-es 600-as volt ennek a családnak a csúcspontja...
Hogy lehetett csapágyas?
Hali... részvétem
Volt valami előzetes hang amikor behányt?
Enyémben már 9000 km van... remélem nem lesz semmi bibim még jó darabig...
Sziasztok !

Megint jelentkezem. De csak mert ti szeretitek az FZ6-ot !

Meglett agépem. Tényleg csapágyas volt. Gariban kapott új főtengelyt, hajtókarokat, csapágyakat. Nagyon rendesek voltak a fiúk a yamaha-worldben. A zolit különösen. Elkezdtem a bejáratást. 1000 km ! több hosszabb etapban terveztem. Már megvolt kerek 400 KM amikor is lefosta magát a váltó ! 6. ban maradt örökre ! Sőt a pedál a lenti állásban ragadt meg. Menni tudtm vele, csak váltani nem. Ma reggel vittem vissza a szervízbe egy haverom segítségével. Tréleren ! A motor megy de hidegen valami nagyon komoly kopogás jön a motor fenti részéről.

Imádkozzatok, mindannyian a yamaha istenhez. Most van benne 8000 KM ! Full szervíz !

Ha van előrelépés megint leírom. Hátha szolgálok valami érdekessel.

üdv
fri

ps.: előtte egy FZS 600 am volt. 20ezerrel vettem 35-el adtam el. Csak olaj, benya meg gumi kellett rá. Sajnálom, hogy eladtam. Szerintem ez is arra sorsra kerül hamarosan.
Így van! Előlegezzünk bizalmat, hogy a többi ringen készült képen éles a tárgy. Ejh! Mindig csak a hibákat figyelitek!
Te mennyiért vetted a pacskerokat?
A fényképezést illető képességeimmel nincs semmi bajom. Legalább is nekem
Te meg itt.
Ha megtanítalak fényképezni, megtanítasz motorozni?
Itt vagy.
kekhold.hu ott van BT021
Állítólag van már BT021, de MO-n még nem láttam rendelhetőben sem.
hmmm... mekkora sz*rban leszek majd ha le kell cserélnem a pacskert
akkora filozófálgatást fogok lenyomni majd magamban
"Elkönnyült."
Könnyebben lehet kanyarodni vele (meredekebb mint a BT), gyorsabb lehet vele ívet változtatni: a BT mintha ment volna amerre ő úgy gondolta menni kell, ez meg arra megy amerre mondod neki. Viszont a hátulját egyáltalán nem érzem. Felmentem Eringre, hogy kopjon, de ma valahogy nem volt jó pályázni (sokan is voltak). El is szúrtam egy kanyart: rámentem a rázókőre, utána turistáztam még pár percet és lejöttem. Bénáztam, aztán inkább nem kísértettem a sorsot... IJ.
na... TJ mesélj már a pacskerról
Ööö. Új Diablo Strada megy rá. Azért köszi!
Ment mail!
tuti, hogy bt020-as
ok,
a motort 2005-ben vettem, a gumit pedig négy nap után cseréletm
Az gyártási időt is...
Nézd meg plz!
vagy talán 020-as
6n-em van szal a gyári garni eladó
sziasztok, nekem van gyári bt014-em ha valakit érdekel
1000 km-t mentem vele, aztán lecseréltem.
30-2790138 rece
én rádióban hallottam, hogy állítólag milyen témáik voltak.... hááááát az alapján tényleg világítana a negró ... na mind1
Múlt héten néztem egy vidit, amin Mindneki Norbija meg a felesége kimentek a Szigetre. A Negro világít a szájukban tipikus esete mind2.