Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah mindenkihez a nagy kérdés:
top case-hez tartó konzol... mibe fájhat? Szeretnék venni egyet a közeljövőben, de eddig még akit el sikerült kapnom árat nem tudott mondani, csak annyit, hogy úgy kapta már a mocihoz... ötlet/honnan/típus/ár? :]

Gaga... amúgy meg majd akkor bemutatkozom mégegyszer
Hali,
Nah... megkaptam a képeket amiket Attila csinált :]
Hétvégén kellene még egy gurulás... ha gondolod...
sajnos a neved nem tudom, pedig tuti mondtad
ahhoz képest, hogy új a moci, jól mész vele, majd belejössz, a motor meg jó partner lesz, meg a csapat is ideális
Ali G a példaképem...
Gaga, szép volt jah... igaz, hogy láma voltam és paráztam mint az állat pár kanyarban, de tényleg jó kör volt... és még Yamaha fz fölény is volt :)
nah a fogyasztás meg úgy alakult, hogy tankoltam Kerekegyházán még pénteken... ott nulláztam a tegnapi kanyarral együtt 393 km volt amit motoroztam úgy, hogy még szekszárdon tankoltam 4,84 litert, aztán ugye Bonyhádon tankoltam 16,5 litert... az olyan 5,4 l-es fogyasztás
Majd azt a pár képet amit csináltál lődd nekem pls. raidolama@gmail.com
elérhetőségem meg... a telefonszámom tudod, mailem meg fentebb
RESPECTA! Ali G-től tanulsz?
szép kör volt a mai
elérhetőség esetleg?
nah... akkor most betűzöm :) profil mániás... bonyolult volt nah
ok rendben, remélem az útvonalat mi szabjuk meg
Porifl mániás
de örülök, hogy nem csak engem piszkálsz vele
2:30 Szekszárd Shell kút ott lesz a találkozó részünkről... 4-5-en megyünk... na azért dobok egy sms-t is mert szerintem addig nem olvasod a fórumot :)
Profil bitte.
Köszönöm a segítséget a plexi az 1000es fazerre megoldódott.Mindenki ijesztgetett hogy a boltban nagyon drága és hű meg há,aztán olvastam egy hozzászólást és a régi szentendrei (287) úton ajánlott egy boltot és ott a buborék 39,5 cmes volt 19.500ft és volt raktáron egyből 2 féle is.ugyan még nem tudtam kipróbálni mert tegnap esett,de 5 cmmel előrébb helyezi a plexit vonalát ami már most is előnyösnek látszik.Késöbb a tapasztalataimat is megosztom.
Szia!

Tudsz esetleg jó áron plexit?

Engem is érdekelhet a dolog, ha van valami jópofa darab és ,persze jó áron!

Vagy esetleg ha ketten vennénk egyszerre lehet hogy kapnánk kedvezményt!

Megdumálhatnánk!


Szia!
az a négy óra elég pécsre odavissza
ne szórakozzatok
Gyertek!
Talizzunk 2:15-kor Szálkán!
Gaga... hát holnap 2 fele megyünk és max. 6-ig, (számomra) ismeretlen irányba... remélem normális lesz az idő
majd valamit ki lehetne találni máskorra, bár az elkövetkező hétvégéim ugyancsak be vannak táblázva
üdv.
Köszi!
szép kép
Fazer on the run...
hát tényleg kb. 140-ig élet szagú a dolog onnan felfele meg már kapaszkodni kell... ruhán is múlik mennyire gáz a móka. 180-190 meg már kifejezetten tankra rábukós parázva kapaszkodós. Én spec. rakok rá plexit majd.
Szia!

Nekem FZ6N-em van és teljesen megvagyok elégedve vele!

A szélvédelem nem sok, de igazából 120-130Km/h-ig nekem nincsen gondom vele! 186cm és 86kg vagyok a viszonyítás miatt! 182Km/h-val mentem vele eddig és ott már bizony kellett kapaszkodni rendesen!

Egy plexi sokat számítana, de ahogy mondod nekem sem tetszik!

Próbálj meg keresni egy olyan szalont ahol van ebből a típúsból teszt motor és próbáld ki élőben!

Aztán döntsd el milyet szeretnél!

Halihó!
Sziasztok!

Kérdésem az lenne felétek hogy nagyon tetszik az fz6,ha a pénzem is összejön akkor szeretnék vásárolni egyet,viszont érdekelne hogy szélvédelemmben mennyivel jobb a fejidomos változat?Nekem a naked-mocik jobban tetszenek,de a szélvédelem szinte 0,amit egy plexivel lehet korrigálni de nekem az fz6n-re szerelhető plexik nagyon idétlenek,és ez nem jön szóba nálam,mert akkor inkább a fejidomos verzió!Szóval az a kérdésem hogy az fz6n-n meddig elviselhető a menetszél,és a fejidomos változat ennél mennyivel jobb?
Köszi előre is.
Hello!
Nagyon szép helyeken jártál!
http://gallery.madi.hu/2007-Ko...

1230.-ik Fazer túra képei.
Apró gombon fent jobb oldalt. Beírod "fzs" és ott egy plexi a sorban.... hátha még megvan