Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövőre úgy szeretném, hogy egy nap GG, aztán pedig Ausztria nyugati része, Tirol stb... + átkukkantani Svájcba... Mi 5 napot szántunk Ausztriára, ebből 1 nap Salzburg (városnézegetés), 1 nap pedig a tavak voltak (+ Hallein-i sóbánya). Majd beszélünk még a közös GG-ről;)!
"jövőre" - helyes.
Én is tervezem... Tavak, Villach Alpenstrasse idén kimaradt. Ez az út jó volt arra, hogy véglegesen beleszeressek Karintiába. Esetleg kommunikálhatnánk esetleges közös útról.
naigen, a plexi alatt, a legjobban kiálló résznél történtek a csúnya dolgok... jómagam is 199 vagyok, szóval tényleg jódolog a fejidom:)... pont a vízesésnél, egy halovány enyhe balos kanyar, útban a gát felé... a kanyar után hosszú egyenes... mai napig nem tudom, mi történt...kanyar előtt fék, aztán meg csúszás...ehh... Jövőre azon a részen tolom a motort:)
Az a fejidom elég furi: baromi hasznos, főleg az én méreteimhez, de több darabból áll, és perecnél tuti megpattan mindegyik...

Konkrétan nem tudom hol estél, de ha lefele a hirtelen visszafordítóban, akkor az egy elég géz kanyar. Van még feljebb egy hasonló, csak az jobban beláthatóbb, meg szintben inkább egyben van, az nem olyan vészes.
Köff!
Eddig 1x mentem előre Röszkénél, megkérdeztem hogy átenged e, mondta hogy menjek. Persze ez is lehet változó, mindenki más. Lehet hogy visszaküld. Ha rövid a sor, akkor ki lehet várni.
Csak lement a kulimáz (bal tükör, index, dekni , kuplungkar és végsúly, az oldaltáskán támaszkodott a gép és ezeken ...) a bal oldali idom a lámpa felett tört + az első sárhányó a bal oldali rögzítésnél eltört... már a műanyagosnál vannak, aztán mennek a fényezőhöz... ehh... Köszi a tippeket, a GG tényleg nagyon durva, én most voltam először + a többi látványúton... kivétel a völgyzáró gát, khm... az a bal kanyar... bnőm térdéről ment le a bőr, ennyivel megúsztuk szerencsére... az idomokon kívül a többi csak esztétikai gubanc, de azért bánt a dolog. Na köszi még1szer, jók legyetek
ímármint mit mondasz?
Te hogyan csinálod?
Nem, csak úgy nem annyira pofátlan.
Kockázatos? Szóval sétálni is kell?
Ha nagyon hosszú a sor, akkor oda kell sétálni az egyik sétálós őrhöz és megkérdezni hogy átenged e.
Gumikockázásnak hangzik.
Bécs az tuti, Passau-t szeretném érinteni...
Akkor nem is kell lassítani..csak a CD sáv....oké! Gondoltam egyébként.
Hova mentek?
Mivel több sor szokott állni a határon, azt szinte már oszlopnak hivjuk, így teljes pontossággal nem lehet meghatározni az előzés oldalát.
Próbálkozz a CD vagy BUS sávval. Vagy toljad, és igy gyalogosnak minősülsz
gépsárkánnyal át kell repülni felettük, és akkor meg lesz patrol repülős élménye is...
Hellow!

Vinném a gépsárkányt egy kicsit kirándulni külföldre. Jobbról vagy balról kell előzni a kocsisort a határon?
Kérem kapcsolja ki.
Értem én. Egyebet nem tudok elmondani.
Ja, úgy 150km-en keresztül pont előtte mentünk, aztán tankolás, egyebek és ott is volt...
Ja, aki ráér Alpokban járkálni. Az esőt meg kell előzni, nem alatta menni!
A vizet ne is emlegesd, 1 hete végig esőben jöttem le az Alpokból...