Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kalapboltban:
- Jó napot! Egy kalapot szeretnék.
- Mégis, mire gondol?
- A dugásra gondolok, de egy kalapot szeretnék.
csak nem az adatlapjára gondoslz? :)
He-he, én tudom, de nincs kinek válaszolni..he-he
Hali Fiúk, bocsi Lányok is !

Határátlépés: hegyeshalomnál van egy kis átlépő, ahol csak munkagépek, meg helyiek mehetnek át. Nemrég óta meg a mocisok is ! Várakozási idő, gyakorlatilag zéró. Előző hét elején még a bukómat sem hagyták, hogy levegyem, miután megmutattam a magyar útlevelemet.

Tudja valaki, hogy FZ6 nál mi lehet az a kopogás ami indítás után (csak hidegen) az első pár percben hallható a motor felső részéből ? illetve később a hátsó részéből ?

Mocikra vigyázni ! De elsősorban magatokra.
Na jó, Sz-Sz-B-ből nem fogsz gyakran Kakucsra járni.
Közlekedni lehet vele, ennyi. Viszont a súlya megmaradna, szóval még rosszabbul is jársz mint egy eleve 25kW-os "hónaljba csapható" 125/250-es vassal. Orientálodj inkább arra. Hidd baromi élvezetes egy olyannal is a Kakucsring.
35 Le Az enyém öregecske, de legalább a 95 ló teszi a dolgát.
ertem en :) ugyse engednek meg :(
csak kivancsi vagyok hogy mit tud egy 38 loerore fojtott fazer ... nem talalkoztatok meg ilyennel? amugy akkor mar + 2 eves lennek
Igazán nem szeretnélek megsérteni, de a korod alapján várjál még egy picit azzal a Fazerrel.
Nekem akkor is jobb a kabatom akarmeikotoketol :D
amugy nekem aszontak hogy ne vegyek uj 125 ccmes motort hanem vegyek egy evre hasznaltan 1et es ra egy evre lefojtjak a fazert 38 loerore ... meggondolando de ugy veszitene a vegsebessegebol?
Sziasztok,
Egy kisfézernek mennyi az átiratása? függ a kortol?
köszi
1 személlyel - annak tényleg überjó. Sőt még pályára is ki lehet vele menni, bár babérok ezzel nem teremnek, de jókat lehet kanyarogni.
A jelenlegi tulajdonos állítása szerint...
Ja, de max 10-ig volt pörgetve 3-szor hatodikban, akkor is csak pár mp-re!
Ideális túramotor...... .
Az volt a Fazer család csúcspontja. A miénk elvitte egy teljesen más irányba a dolgot, az S2 meg egyenesen fostalicska - hozzáértők szerint.
Kiállitáson láttam már. Múzeumban.
Ez jobb mint a mi modellünk.
De mitől jobb egy régebbi Fazer egy újabbnál?
A tiedben már több mint 50000 van, agyonhasznált régi darab...
Nekem meg sokkal jobb motorom van mint neked! Bi-bi-bíííííííí
Neked meg olyan nem amilyen nekem igen
Ja-ja, nekünk van a legjobb motoros kabátunk! A többieknek sosem lesz ilyen! .
Ok.
KrisztianFz6 ismeros a motoros kabatod :P