Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért irtam, hogy nem lehet általánositani, melyik márka jó és melyik nem.
Ki kell fogni.......
Az en yuasam 9 eve van benne...
Persze az FZ 6-a olcsóbb........de akkor is.....
Szerintem teljesen egyedi, melyik mennyit bir.
Nekem a gyári Yuasa 2 évesen kuka volt! Vettem egy Bannert, az még 7 évesen is jó!
A Yuasa közel 50 ezres ára Vicc........
Szia. Kösz. Akkor a B4-es az a gyárilag zárt kivitel. Melyik lehet a jobb? A bosch skkum 3 évet birt. Nevetséges.
ezt nem értem, hisz neked is az van
a sajátod teszt vezeted
Most a hétvégén MINI-t tesztvezetek, így a jövő hét(vége) marad...
nah mikor megyünk
Heló!
Lazer Bayamo sisakról van-e valakinek tapasztalata.
Csak nem sikerült eldobni a vasat?

Ilyenem maradt egy pluszban, bontatlan:

LSL A01 alumínium kormány matt fekete színben (méretei: szélessége 760mm, magassága 65mm, hátrahajlása 150mm), ára 16.600.-Ft
Sziasztok!

Egy sérült FZ6N-hez keresném a következő alkatrészeket:

kormányrúd, kuplungkar, tank, műszeregység (kijelző), balos lábtartartó konzol és farokidom, generátor dechni

Néhány apróságot lehet találni használtan neten, de a legtöbbre sajnos nem akadok rá (legalábbis használható állapotban).

Előre is köszönöm a segítséget, tippeket!
Igen az YT12B-BS-t vettem.
Gyárilag nem zárt vásárlás elött feltöltötték nekem savval.
nem én voltam ,de remélem semmi baja a kollégának !
Nekem úgy tűnik, mintha a motoros kereszteződésben akart volna előzni.
Elindult, emez meg eldöntötte, hogy épp itt akar befordulni, s a motor pont elkapta az elejét.
Sok olyan autóval találkozok én is, ami nagyon lassan megy, mintha keresne valamit, de nem jelez, nem indexel, semmit nem csinál, csak 50 helyett megy 20-szal, majd hirtelen rájön, hogy jéé, itt van az, amit keres, és a kormány fordításával egyszerre kezd el indexelni. A KRESZ pedig őt "védte" ebben a balesetben, mert nem lett volna szabad előznie.
Ilyenkor lehatásosabb egy halk dudaszó, mindenki észbe kap.
Küldtem emailt :)
Mennyiért adnád darabját?
Te az YT12B-BS vetted? Az most gyárilag zárt, vagy adtak hozzá savat és neked kellett feltöltened?
202, 201, 200, 199, 198, 195
Az. Ilyen ezüstszínű motorja csak Cimre-nek van innen azt hiszem, de ez nem az övé.
Jól gondolom, h ez egy Fzs600? Mindenki jól van?
Segítséget szeretnék kérni!
Honnan tudnék szerezni a gyárinak megfelelő méretű rozsdamentes csövet és patentíveket fz6-hoz? 45x1,5-es a méret, de sehol sem találok ilyet.
Előre is köszi, a segítséget!
Köszi. Várom akkor este.
nekem most nem kell, vettem ami kellett, 8 darabom maradt ki
Kész a Triumph