Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az orszagos cimbid,bontottat ne.
Urak! Help!
Fzs1000 Fazer-hez szívócsonk gumikra lenne szükségem, bontottba vagy utángyártottba! Lehet egyesével rendelni vagy csak szettben?
Ha valaki már végigtaposta ezt az utat, annak megköszönném a segítségét
az maximum azt jelenti,hogy hamarabb esek pofára
néha amúgy nem lenne rossz, de nehéz terepen akkor se mennék ezzel a döggel.
Peti, azok nem kifejezetten enduro-gumi, ha jól látom.
megjöttem én is a kis körúttól...
Az enyém az aggódását megoldotta egy életbiztosítással amit rám kötött úgy, hogy Ő a kedvezményezett.......mosolyogva készíti elő alkalmanként a motoros ruhát és tervezi nekem a gurulásokat.
Köszi a tanácsokat. Nem csak a kihasználatlanság miatt akarom eladni egyébként a motort. Történt néhány hete egy közúti haláleset a családban, ami miatt az asszony retteg, ha motorra ülök. Nagy lemondás ez nekem, de többet ér az ő nyugalma, mint nekem az élmény (és igazából főleg a közlekedési praktikum), amit a Fazer adott.

Egyelőre marad viszont a DRZ, azzal azért a határban továbbra is el tudok bogarászni...
Egyszer azért még biztos lesz utcai motorom...
Ahh,csak oregesen egy rovid duplanullas kiterot tettem.

Amugy a honda bent van a raktarban tarolva,a masik meg miszlikben varja a cuccait.
csak addig vetted elő míg felfújtad a gumit
En mar elővettem,de gyorsan visszakerült a helyere miutan vegeztem.
Hú de egyenes bammeg
szerintem ma én is előveszem kicsit még összepiszkolom a téli nagytakarítás előtt
Ha elfogadsz egy tanácsot, előbb leírsz minden szépet, majd a végén közlöd, hogy a "motor esztétikailag nem tökéletes, de korának megfelelő állapotban van", vagy hasonló. Sőt, nem tudom, milyen hibája van, de létezik ez a framing effect nevű pszichológiai dolog. Egy-egy dolgot lehet nagyon sokféle köntösben tálalni és teljesen más benyomást kelt az emberben. (Pl. hírek fejlécében: ISIS szexrabszolgák kiszabadítása közben meghalt 15 katona vs. Az Amerikai Hadsereg felszabadított 50 ISIS szexrabszolgát. - mindkettő igaz) Csak kis apróságok, de ha egy termékből sok van a piacon, különbséget tud tenni egy jó leírás.

Motoroztam egy (vélhetően) utolsót, jellegzetes Alföldi tájakat bejárva.
Majd jövőre mész vele. ;)
dehogynem!
Nem.
nem fogod te ezt megbánni
Eladom a Fazert. Idén talán 1000 km-t se mentem vele.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fzs_600_fazer-10774136
Sziasztok! :)

Hátha valakit érdekel http://www.jofogas.hu/fejer/Gaerne_uj_motoros_csizma_vizallo__57319754.htm csizma eladó :)

Eladó még egy 38-as piros Gaerne is az is ugyanennyi lesz, a nevem alatt Jófogáson nemsokára megtaláljátok! :)
De nem ad akkora élményt!
Szerintem a (nor)adrenalin miatt. De ez csak tipp, nem vagyok orvos.
A papírzsepi is tisztíccsa,és még olcsóbb is mint a motor.
Ha nem huzol le semmit meg szét akkor ugyan úgy kap mindent csak nem a helyén van a tank.Be lehet nyugodtan.Amúgy tényleg ha be van dugulva az ember orra és elkezd motorozni akkor kidugul, ezt én is tapasztaltam!
Ha kiakasztom a tankot, es felhajtom - egyeb csoveket nem piszkalva -, akkor be tudom/lehet/szabad inditani a motort? Holnap megvizslatnam a tank alatti sipakolast, ha ez igy mukodik.
Kesz vagyok toletek. Amugy. a nadragom zsebe ki van tomve papirzsepivel, minden egyes buko felvetel elott orrfujas. A kovetkezo sisakom nyithato lesz. Orrfujas es szemuveg egyutt szivas. Csak azt olvastam, a zart biztonsagosabb mint a nyitott.