Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma motoroztam falvadon
Sziasztok!egy kis segítséget szeretnék kérni! Van egy yamaha r1 2002 évjáratu mocim és zörög benne valami! Ha felkapcsolom a helyzetjelzőt akkor kicsit tompúl ha kapcsolom tompitotra akkor szinte már kevésbé hallom de ha rá kapcsolom távolságira akkor meg szinte semmi!mi lehet a baja???
Nem szétvágni kell, henem csak a horpadás vonalában bevágni.
Hegeszteni viszont kell.
De a bontóhoz képest bőven marad+pénz amit költhetsz másra.
Bontó min 25000 ft.-
Egy precíz lakatos max 5000ft.-
egy speed triple után,hogy jön egy fz6
nem hinném veszedelmes ára van a bontóban.
Cross motoroknál hallottam olyat,hogy mindkét felét letömítik és levegővel addig nyomják míg ki nem dobja magát, de ez szerintem csak nagyobb horpadásoknál jön be...
hi. Mi ilyet cross motoron javítottunk úgy, hogy feltöltöd vízzel és be rakod a fagyasztó ládába. A víz fagyásnál tágul és így ha olyan a horpadás akkor ki fogja nyomni. nem kell szét vágni meg hegeszteni.
Szia! Láttam egyszer egy műsorban, hogy is lehet egy ilyen horpadást javítani.
Ahol behorpadt, ott flexxel bevágták a horpadás vonalában középen, ott egy lapos szerszámmal benyúltak,
kifeszegették horpadás mindkét felét.
Ezek után kalapáccsal, finoman kocogtatva ,síkba kalapálták, majd hegesztették.
Utána leköszörülték, polírozták és nem kellett helyette bontózni.
Egy ügyes lakatos max 1 óra munkadíj ellenében orvosolni fogja.
Vagy inkább bontózzak rá egy épet?
Sziasztok Srácok!
Véleményetek szerint ez javitható?
persze, de a Kolléga úr csak rugócseréről beszélt, és én a "csak"-on éreztem a hangsúlyt., azért gondoltam beledumálni.
Az nem lenne gond! A csatlakozojuk megegyezik?
A mérföldesnek a napi számlálója és a teljes állás is mérföldben mér, amit nem tudsz megváltoztatni.
Koszonom a segitseget!
Esetleg valaki nem tud fazer 1000-hez muszerfalat? Vagy honnan tudnek szerezni? Egy bontot talaltam ahol van de az merfoldes nekem meg sima kilometeres kell mert elvileg azok sem egyeznek meg! Ha megegyeznenek akkor nem erdekelne hogy merfoldes mert ugy is kilesz cserelve a szamlap! Vagy ti hogy tudjatok megegyezik a stekker resz? Marmint a merfoldes es a kilometeres!
Motorcsere,.............inkabb.
átszelepelés
Szia! Egyszerű. Nem kompatibilis a kettő.
Szia! Ha csak rugót cserélsz erősebbre, nagy az esély, hogy nem lesz megfelelő a csillapítás. Én átgondolnám...
szerintem a fordulatszám skálázása nem egyezik meg, illetve annyit tudok mondani, hogy az fz6 műszerfalának a csatlakozója nem egyezik meg fz6S2 ével. Az én megérzésem,hogy 99% hogy nem tudod felcserélni,de bontósok biztos megtudják mondani tutira....
Sziasztok!
Egy kis segitseg kellene fazer ugyben! Az 1000 fazernek es a regebbi 600 fazernek megegyezik a muszerfala? Kepeken ugyan ugy neznek ki de a hatuljan levo stekker is megegyezne? Az 1000-re szeretnek rakni 600-et mert eleg olcson megtudnam szerezni mivel atszeretnem alakitani kicsit belul! Masik vilagitas szamlapok de nem szeretnem az eredetit szetbarmolni! Kerlek aki tudja a valaszt kerdesemre ne tartsa magaban fontos lenne! Koszi!
szerencsere pecsett is van egy profi motorszerelo.o tanacsolta a progressziv rugot.es o is a szerelom.tapasztalatai alapjan eleg a rugo .lenyeg hogy a testsulyunkoz merten legyen bealitva . elore is koszonom a segitseget .egyebkent a hyper -pro a legjobbak koze sorolhato ?
Szerintem elég rugót cserélni, de nem elég ha az a rugó progresszív.Figyelni kell, hogy a te testsúlyodhoz is megfelelő legyen. Ezt egy szakember tudja és ha jó szakember meg is kérdezi a súlyod, meg hogy 1 vagy 2 fővel szoktál e motorozni.
szia.az egesz rugostagot kellene kicserelni ? nincs olcsobb megoldás ? elnezve az árakat..........
Nem eleg ha csak progresszív lesz a rugo
Igazabol a súly miatt egy erősebb rugo kell.