Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Volt egy problémám, egyik szerelő rakott bele Iridiumosat, hátha megszűnik a jelenség, egy évvel kédőbb a másik szerelő pedig kivet(et)te, mert lehet, ez okozza a problémát" Ezt nem értem , mikor még nem volt benne , volt egy problémád ! Utána bele rakta , akkor hogy okozhatta az mikor már előtte sima gyertyával is megvolt a gond! Cserélj szerelőt mert balfék ! Nem azért akarok azt bele rakni mert "többet" várok teljesítményben tőle hanem mert legalább 2X hosszabb az élettartalma , és most nem sokkal drágább a simánál a Louis ba.Gyakorlatilag utána 50000 km t benne hagynám.
Nekem is volt benne Iridiumos gyertya egy darabig. Volt egy problémám, egyik szerelő rakott bele Iridiumosat, hátha megszűnik a jelenség, egy évvel kédőbb a másik szerelő pedig kivet(et)te, mert lehet, ez okozza a problémát. Lényegében egyik alkalommal sem változott semmi. Szerintem maradj a kétfázisú gyárinál, az iridumos érzésre semmivel nem adott többet.
Helló ! A hibák azóta is megvannak ? És biztos , hogy a gyertya miatt van? Én is gyertya csere előtt állok és én is iridium gyertyában gondolkodtam , de most már nem tudom milyet tegyek bele.
Igen igen, szezon közben én sem bírnám ki hogy hetekig nincs nálam
Az is jó ötlet! Csak lassan itt a szezon így már lehet áttolnám télre vagy talán akkor lenne észszerű amikor cserélve van a telóolaj de ha most elhatározod és nekiugrasz akkor áprilisra kész kéne hogy legyen. Engem is itt beszéltek rá hogy inkább télen mint hogy szezonban ugorjak neki a keréknek ne akkor amikor lekopik a gumi! Nem bánom!
Szia!
Köszi, hogy írtál de holnap ha isten is úgy akarja hozzuk haza a gépet.
Én azon gondolkoztam el még tavaly, hogy az enyémen is meg ahogy látom a tiéden is a blokk is, váz is fekete, de valamiért Yamaháék fémszínűen hagyták az első telókat, és hogy ezeket kéne eloxáltatni feketére. Csak gondolom túl sok macera, emiatt túl sok pénz, eleve már kikapni a telót, szétszerelni, aztán fene tudja hogy mennyiért eloxálnak. Szóval nagyon nem is jártam utána, csak mint ötlet merült fel.
Köszönöm!! A hűtőnél és oldalt a műanyag elemeket vtn fóliával oldottam meg. Pöcsölős volt de volt időm megoldani. A vtn csomag ára 24 rugó volt de kellett vennem hozzá még festéket mert nem sikerült minden elsőre. de sokkal olcsóbban kijött mintha megcsináltattam volna.
Nagyon jól néznek ki a kerekek, gratula! Most látom hogy a hűtőhöz is felkerült karbonfólia, jó ötlet. Szép lett.
20000 volt a fényezés; csiszolás; stb 6600 a festék. Nekem egy ismerős csinálta de szerintem egy normális fényező is megoldja 15/kerék mindennel együtt max.
Mennyibe került a felni festés?
A kipufogón kívül minden pipa amit beterveztem a szezon előtt !De az is úton van! Meg vagyok elégedve a kinézettel!
Helló ha jól tudom nem csak az N-es verzióhoz jó hanem az S-hez is sőt még az fzs 1000-hez is! Legalábbis a karok! Hátha így előbb elmegy!
A használtauton volt.
Hello!ha érdekel nekem család bővülés miatt elado lesz lett fazer s2 em!2008as ABS verzio,15ezer km garantált futás!!toresmentes!!1.2 mft!
Van valami típus hibája a mocinak amire figyelni kell?
Köszönöm a segítséget.
Sziasztok! Megmaradt ez a két dolog a motoromról. Ha vkit érdekel, írjon nekem. FZ1N-hez való tükör és karok.
ez van/volt fenn a hahun ? nagyon szép :)
Ilyenem van,6e-ért vihető.
Be kell kötni,nem plug and play.
A Prop-Tech fokozatkijelzője olcsóbb, de ugyanaz mint a Gipro:
http://prop-tech.unasshop.com/...
Nekem a vashoz adtak egy olcsó fokozatkijelzőt(mágnes és 2jeladós) és csak unalomból elkezdtem összerakosgatni hogyan is működik de az lett belőle hogy véglegesítve lett a motoron. Az igaz hogy nem kötöttem rá az üresre mert nem akartam elbaszni semmit így amikor rakok egy ürest akkor 2est mutat de elinduláskor minden a helyére jön csak meg kell szokni de mivel van üres visszajelző ezért tévedni sem lehet és bekötöttem egy kapcsolót így bármikor ki tudom lőni vagy resetelni. Mivel ajándék volt hozzá és én megszoktam nekem nem kell 18ért más de ez csak az én véleményem és a semminél sokkal jobb! ;)
Köszi szépen a segítséget
Ez a régi mocim, de valahogy így néz ki