Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
A vario magasító érdekelne, mennyi lenne az ára?
Köszi a választ.
Givi túra plexi plusz egy állítható varió plexi, csipeszes megoldással rögzítve. Külön is eladók.
Sziasztok! Eladnám FZS 1000 motoromról a plexiket. Egyben 25 000 ft.
kawaszeki menyibe kerül a dob ?
Üdv!Volna egy eladó gyári Yamaha csomagtartó konzolom Fz6-ra,ha valakit esetleg érdekelne.Ár:25e.
Üdv! Volna egy (sajnos) eleje törött 600-as Fazer 2004. már a befecskendezős, még 1 1/2 év vizsgával eladó. Pöcre indul, a blokk ok. Érdekel valakit?
Szia!
9500ft új utángyártott!
Garit, ha számlás helyen szerelik be.
Jöhet...
biztos hogy nincs ! de ha már kérdezed később megmutatom a sajátomat mint e jelzést.
Kawaszeki,
Van a dobon E jelzés?
Kozmax,
ebben teljes mértékben egyet értek. Annak örülnék ha a gyárit kapnám meg kedvezménnyel. Egy percig sem gondolkoznék rajta. :D
úgy legyen.
Ebben az az érdekes,hogy a facebook fz6 fórumom múlthéten hirdetett egy ilyen dobot valaki aki és így hirdette: GPR style fz6 S2-re.
Tehát ő szerinte a 2. szériához jó, de szerintem 2004-től mindegyikre.
használt fz6 dob eladó. csak első szériáshoz. tehát második széria kilőve. írj privát üzenetet.
55 ezer a gyári új. Azt, az biztos hogy jó ;)
Vigyáznak rád az angyalok! :D A jelenlegi féktárcsám fékezésnél ráz be elég rendesen. Mondhatni kezdek én is a tűzzel játszani. :) Szerelő elmondása szerint nem életveszélyes de műszakin már bukó.
Én nem paráznék.Alapvetően mivel garit kell rá vállalni és nagy cég a nagyon szart nem adják el.Nem hinném hogy kockáztatnának.
Vetemedés miatti rázás lehetséges de nem életveszélyes.
Jelenleg a hondámnak hallhatóan jobbra-balra csattog kis sebességnél a féknyereg úgy rázza és még élek.
Ha nem a fékről lenne szó még azt mondanám letesztelem és mi baj lehet belőle. De lehet belőle elég nagy. Ezért is gondoltam rákérdezek hátha valaki próbálta már...
Hátt ez az NG-MOTO tudja a tök milyen fajta.Ha találsz valakit aki szervízként igazolja hogy szakszerűen lett beszerelve él rá a gari és ha gebasz van cserélik.
Sziasztok!
Vásárolt már valaki UNIX-nál vagy Bárdi-nál FZ6-ra (2004) első féktárcsát?
(Jelentős kedvezmény miatt kérdezem) Érdemes kipróbálni vagy felejtsem el azonnal?
Várom a véleményeteket.
Sziasztok!2004-es FZ6-hoz kellene nekem jobbos tükör,ha valakinek van eladó,írjon,köszi!
na igen, amikor vettem a motort hátul olyan parányi ledes indexeim voltak hogy nappal kb nem is lehetett látni őket, azt is mondhatnám életveszélyes volt. Párszor rám is dudáltak, utána elkezdtem kézzel is jelezni a szándékomat. Utána ki is kicseréltük E jelesre, méretre is nagyobb, nappal is jól látható, műszakin is elfogadták, mindenki happy
Fasza lett a fèkem. Köszi!