Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 2005-ös Yamaha fz6-n típusú motoromra kellene első fényszóró búra vagy a komplett lámpa! Köszi
Sziasztok!
Keresek 2002-es Yamaha FZS600-hoz manuális vagy automata vezérműlánc feszítőt, ha esetleg van valakinek szívesen átvenném! Köszönöm előre is!
FZ6 Alkatreszek eladók.Mivv titán sportdob pár
szepseghibaval,amugy tokeletesen műkodik.E-s,db killeres 70e.Fejidomoshoz gyari oldalidomok konzoljaival,enyhén sérültek20e párban,valamint magas plexi 15e.Más alkatrészek is.Tel 70/3179083
hali. bont valaki fz6 n-t. legjobb lenne 07 es de bármi szóba jöhet. köszi
Időközben azt csináltam, hogy a váltó berhelése nélkül szedtem le a fedelet, úgy, hogy odaraktam egy rongyot, hogy ne tudjon karistolódni. Egyébként maga a fogaskerék meglepően tiszta volt, viszont ami mellette volt, na az nem volt semmi.
Ha figyelmesen megnézed a váltóból kijövő tengelyt, és a rá csatlakozó rudazat karját, akkor össze van pontozva. Ha lehúzod a racsniról,akkor összeszereléskor ugyan oda tudod visszarakni....Kiveszed belőle a csavart. (nem csak kilazítani,hanem teljesen ki is kell húzni) utána lejön. Ki lehet rudazat bontás nélkül is ügyeskedni a deknit, de ez az alkatrész műanyagból van, könnyeben le tudod horzsolni róla a festéket, mintha fémből lenne.Annyit szerintem megér.Akkor már a gumi védőkupak alatt lévő csuklót is meg szoktam kenni.Lehúzva a tengelyről könnyebb.
2007-es FZ1n bpntódik.
70/6321-829
Úgy legyen!!!
Igen Magyar Weboldalon vettem, külföldin kellett volna, bár szerintem ő is ott szerzi be és jó haszonnal tovább adja. Azért bízom benne hátha kapok egy tisztességes ajánlatot.
Ha jól látom a képen, ez csipeszes magasító.
Remélem nem keserítelek el, de ennek az új ára, kedvezmény nélkül 15.500ft.
Sajnos nem a megfelelő helyen vetted, ez rányomja a bélyegét a tied eladási árára.
Talán én fordítva kezdeném, kivétel ha nincs az ülésed szétülve,,, Kormánymagasító azért jo mert nem hogy emel, de közelebb is lesz hozzád a kormány, kormányból szerintem érdemesebb egyenesebbet választani, akár maradhat az eredeti szélesség vagy kicsit szélesebb,de nagyon figyelj, hogy a bowdenek mindenhova könnyedén elérjenek. Szerintem ez már nagyon sokat fog segíteni..... kormányból pl lsl nek elég nagy a választéka. azt hiszem fz6 ra superbike kormányt raktunk fel,
Sziasztok!

Van egy '98-as FZS 600-am. Nagyon szeretem, viszont eléggé előre vagyok dőlve a kormányra és hamar zsibbadni kezd a kezem, illetve kényelmetlen is lesz. Az ülést télen viszem átbőröztetni, ezzel együtt a szivacsot is cseréltetek, viszont valahogy a kormány helyzetén is szeretnék módosítani, hogy egyenesebb háttal tudjak ülni. Milyen megoldás létezik erre? Láttam kormánymagasítókat, illetve másfajta kormányokat is, de nem tudom mi lenne célravezetőbb.

Köszi előre is!
Sziasztok!
A plexi magasítót amúgy 1 hónapja vettem 20000 ft-ért, egyszer használtam összesen. Más elképzelésem van azért akarom eladni. Minimális árengedmény még lehetséges, mondjuk a posta költség. Tel: 30 5909548
bucibácsi59!
Köszönöm a választ.
Nekem drágábban jön ki a postával, mintha vennék egy újat.
dvl_fz6s, köszi a korrekt hozzáállást! A lehetőség a tied
Üdv. 15000 ft.
Nem kell leszedni a váltó rudat a fedelet simán ki tudod fordítani.
Ha a gombfejnel veszed le akkor nem.de nézd meg van e biztosítva,ne csak letepd.
Nem tudom "elállítani" véletlenül?
Nem hinném.En leveszem azt is.
Akkor meg van a hétvégi program. Viszont a fedél előtt megy a váltó rúdja. Annak a megbontása nélkül lejön a fedél? Lefele? Mármint a föld felé?
Le kell.
Becsületes kisdobos lévén rendszeresen pucolom a láncot. Motormosás, petróleummal lánc tisztítás, száradás után láncspray. Olyan nagyjából 600 km-enként.
Viszont csak a láncot és a hátsó fogaskereket érem el, de látom a láncon, hogy a másik fogaskerék is elég szutykos lehet. De ahhoz nem férek hozzá. Ami azon van fedél, azt le szabad venni? Illetve ami alatta van, az egyszerű valami, vagy sok-sok szerkezet?
Sziasztok! Budapesten van valaki 2003 körüli 1000-es fazerrel, aki ráérne fél órára hétvégén? Részletek privátban. :)
Jani után engem is érdekelne a magasító.
Sziasztok!
FZ6-ra átalakított gyári dob eladó.
Már én is így vettem, nem én alakíttattam át.
Ára: 20.000 Ft, Érden van.
Érdeklődni: itt :-)