Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos ezek a dobok annyit érnek, amennyibe kerülnek.
Egy kipufogókat gyártó "ismerősöm" vásárolt ebből az univerzálus dobból, és szétfúrtuk, szétvágtuk.
Hááát, van eltérés.
Nem azt mondom, hogy nem éri meg megvenni, de át kell gondolni, hogy milyen motorra és felhasználásra szeretnénk használni!
Egy városi 400-as cirkáló vagy eseteleg egy 1000-es sportmotor igénybevétele nagyban eltér.
Ez befolyásolhatja talán az élettartamát.
De ez csak az én véleményem.
Azért egy szpelling-et eresszél rá a hsz.re mielőtt elküldöd..
Nehezen olvasható
Ez az írás egy megalapozatlan szarkupac. Semmilyen tapasztalati vagy gyakorlati előzménye nincs a cikkírónak, csak hogy “kínai”
A napi életünk életvitelünk közel kétharmada kínai...
Ha csak 15 km/h csinálja az naon kormánycsapágy gyanús, lógasd meg rendesen nem e az.
Teleszkopok voltak kiszedve?
Az a baja hogy amikor lasitok kb 15 el megyek elkezd rászkodni az eleje ha felengedem a féket vagy jobban ráhuzom abbahagya. A féktárcsák nem ütnek a csapágyak jok gumi uj fékbetét is valakinek valami tip?
Ha van baja,rossz.
Nem is fog ha nem irod mi a baja
Nekem nagyon rövidnek tűnik és nem is tudom, mennyire passzolhat. A márkásak szerintem mind asszimetrikusak a nyomás miatt.
https://totalbike.hu/technika/motordoktor/2018/07/27/olcso_kinai_kipufogodobok/
Sziasztok! Ezt ma találtam.
https://www.ebay.com/itm/For-Y...
Nekem diablo rosso 3 van rajta imádom
Sziasztok! 2005-ös FZ6-S motorra milyen gumit ajánlotok? Most vettem a motort, mindkét gumi Bridgestone (passz hogy milyen típus). Az elsőt viszont cserélnem kell, nem tudom, hogy górjam le mindkét gumit és menjen rá Metzeler (előző motoromon az volt és szerettem), vagy menjen rá úgy Metzeler, hogy a hátsó meg Bridgestone marad, vagy maradjak a Bridgestonenál és ne variáljak?
Segitségeteket szeretném kérni. Van egy fz1 em 2006 os és kellene olyan valaki aki nagyon vágja ezeket a motorokat mert nem jön rá senki a bajára (
karburátoromat rendbe rakta, mit kell ezen vidámkodni? mondjuk én örültem neki.
Sziasztok. 2009es Fz1 fazeren hol talalok szin kódot? Szervizkonyvben semmit nem talaltam. Koszonom
Roland
Kozmax Yamaha World
Üdv keresek fz-6 jobb oldali ülésalatti idomot,hibás is érdekel és s2 fejkonzolt
0620935200
Sziasztok! Eladósorba került egy feleslegesen megvásárolt FZS600 karburátor sor és hozzá tartozó 4 db torok. Ha esetleg valakit érdekel, írjon. Kösz.
És majd írd meg te is a tapasztalatodat,hadd vidámkodjunk rajta!
Taschnert keresd meg facebook on, karburátorok nagy mestere, nagyon macerás egy ember és furcsa a stílusa ,de ért hozzá. Korrekt áron dolgozik.
No urak, megszületett az új vas egy 2003-as 1000-es Fazer személyében. Tudnátok ajánlani egy szakit aki magas szinten műveli a karburátor állítás, javítás iskoláját? Nem szinkronról van szó, azt sokan megoldanák, haen maki inkább típusismerettel és karburátor ismerettel áll magas fokon. Egyedül az alapjárat nem okés, 2 ezer fölött már tol mint egy villanymozdony, alapjáraton viszont mintha 3 hengerezne és nem szép a hangja sem e miatt. Elsősorban Kecskemét Budapest tengelyen érdekelne szakértő, de persze elmegyek messzebb is ha úgy adódik.
Előre is köszi típustársak!