Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De még af..nak cserelnel bizositekot,szuzuj a motor.
De még egy körmös kulcs sincs. Konkrétan biztosítékot se tudnék cserélni, és nem sima egyszerű (szabvány) szerszám kell hozzá.
huzo-nyomo csavarhuzo,elofeszites kontras körmös kulcs.
Nem kell,ponjó ahogy van.Hisz tökéletes.
De nem kéne egy-két spéci szerszámnak lennie? A hátsó rugót mivel kell állítani? (Nem mintha állítani akarnám.)
En ndgy inbuszt egy utmutatot kaptam a lampak mellé.
Na, itthon a kicsike. Érdekes a világ, se gyári szerszámkészlet (csak egy csavarhúzó és két imbusz, de hogy a rugót mivel lehet állítani, meg mondjuk a biztositék dobozt mivel lehet kinyitni), se kezelési útmutató. Bezzeg az FZ6-hoz még minden volt.
Egyet kell értenem. Amúgy az a lámpa se volt szebb, mint a mostani.
Mivel a motor állapotán már nem igazán lehet javítani.... így a picsát tankonám meg csurig....
Sőt akár mindennap többször is ha sokat fogyaszt..
Bár hezitálnék akkor most melyik tankba töltsek?.... a felsőbe, vagy az alsókba....
motoros volt a javából
Ez egy hülye picsa,és amugyis már rég nem ezek a lámpák vannak.
Le vagy maradva.
Ó-óó. Ezen lámpák nélkül jobban tetszik neki is a Triumf.
Üdv kerese fz6 s2 balos tükröt
Köszike
Egyéni vállalkozókent kell.
Nullás igazolás? Tőlem csak egy munkáltatóit kértek.
Nullás igazolás kell,nem éri meg a macerat.
Én is utalhatnám, de ilyen kamat mellett inkább legyen a zsebemben.
Ivanics. No, szerintem tuti tegnap küldték csak el a papírokat. Délelőtt hívott a bank az adategyeztetésre, mondta a hölgy, egy óra múlva lesz válasz. 10 perc múlva hívott a szalon, hogy okés.
hol veszed?
fogalmam sincs,utaltam a penzt.
Naja, de plussz pár nap, ha a cég el sem kezdi az intézést...
A hitel van hogy pár nap.
Nincs másik kereskedő a közeledben?
Nem igazán értem én ezt a kereskedői hozzáállást. Hétfőn benn voltam a szalonban, bevittem az általuk kért papírokat, adtam némi előleget. Tegnap hívtam a pasit, kinyomott. Ma is hívtam, ma végre visszahívott. Mondom neki, kb. mennyi időre számítsak a bankkal, és legyen kedves dobni egy sms-t a potitív döntésről, mielőtt küldi a doksikat. Mert hogy addig nem rendelek meg ezt azt, amíg nem biztos a dolog. Félóra múlva jöttek az aláírandó papírok. Szerintem még sak ma fogja a bank felé megküldeni a kérelmet...
Ja hogy angol tudósok..........