Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor viszont akár Vetpilen 701 is lehet. Na arra aztán nem van doboz.
Az xsr-t ne merd dobozolni. .
A táskákat a Fazerről is hamar eladtam, és inkább feldobozoltam. Mondjuk ez a Legend Gear tetszetős.
Jah,igen,azt elfelejtettem hogy ha dobozt mersz rarakni tuti felnyomlak az ízlesrendorsegen.
Gondolkodtam a peter urat is,de annak a motornak az eleje is olyan ránda hogy mindegy.

Szoval max egy sw motech blaze esteleg Leged Gear vagy halal fia vagy.
Egy dolgot merlegelj,a budos eletbe nem tudsz ra tenni csak egy penztarcat,szoval vastag mastercard vagy valaki viszi a cokmokot.
Esetleg add fel postan.
Tevedni tetszik,senki nem veszik senkivel.
En csak probalok vilagossagot vinni,...........dehat elvakult fanoknak........ .
Hogy mennyire szubjektív: bejön az új Duke 790 is. MIért? Mert narancssárga, és egy csomó narancssárga cuccot lehet hozzá kapni.
Össze ne vesszetek a választásom miatt. Annyit tudok az XSR900-ról, hogy at MT-09 motorja van benne, de az MT-09 vadabb. Nekem viszont nem ez számít. Ha úgy lenne pénzem, ahogy nincs, akkor BMW nineT lenne. Vagy egy 100 lovas Indian Scout Bobber. Vagy R1200R, legesleginkább pedig R1200GS. Na jó, BMW Bagger.

Az XSR900 pusztán a kinézete miatt tetszik, de a mostaninál gyengébbet azért nem akarok. És hát mégiscsak Yamaha, ami szerintem jó minőség, meg hát Rossi, ugyebár.
Még ki kell próbálnom a mocit, hogy milyen, de ha hozza nekem az FZ6 tudását, az bőven elég. Nem nagyobbat/gyorsabbat szeretnék, hanem újabbat, tetszetősebbet. De ez full szubjektív dolog.
Buzi fórum:
Össze ne vesszetek a választásom miatt.
Össze ne vesszetek a választásom miatt.
O vett valami fekete yamakkat.
Gyááá ezt petinek akartam.
mit kezdjek en ezzel a ktm-el?
És be nem dől....
Van par evjarat sokfele teljesitmennyel.
De mint mondtam ahogy erzed,mindenki a sajat lovat dicseri.
En spec meg a kereklampas streetty-t se adtam volna az uj tracer ert.
Bar a szamok makacs dolgok,huszonakarhany Nm t nrmigen lehet elmaszatolni.
Bar asszem te hasonlitottad a hosszuloketu direkt komotosabb tiger 800 at az fzs1000 hez.
Es meg mindig azt vesz mindenki amit akar.
En probaltam sokat,az angolkak baszott sok mindent elcsesztek,de ennel hallgattak a fonokre es nagyon eltalaltak.
Ez biztos,a tobbi bogaraszas.
Nekem tobb motorom nem lesz hacsaknem ki nem utik alolam.
rossz felől közelítesz, nem a számokat kell nézni, hanem amit nyújt, élményt, amire vágysz, persze mindenki másra vágyik, de számomra a 1050es a fzs1000 után nem sokat nyújtott,,, pedig a béjemvé előtt, helyett azt akartam venni.
Az övé sem rossz, kezdő motornak jó, de mókázni van jobb.
Az MT09 első generációja elég agresszív motor! A Truble a nyomába sem ér.
Azt ketlem,140 lo es 112 Nm vs 115 lo 88 Nm.
De ha te ugy erzed am legyen.
ez nem vad motor, szimplán erős, nyomatékos... Mondjuk azért A modban tépi, a kezed rendesen Kíváncsi lennék a tiédre, az biztos hogy az mt 1050est kenterbe ver,,,
Mar reg rajottem.
De ennel a yamahanal,...........huz,huz,szepen,de a vadsagot amit irnak...........no azt nem talaltam.
Az jó választás!
Zoli te sose változol,,, kíváncsi leszek mikor jössz rá, hogy mi a jó