Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

swmotech,touratech,asv,evotech mind jo.De a gb-racing,R&G se rossz kep alapjan.

Mondjuk luggage fronton nekem a kedvencem az sw-motech.

Karokat meg alap hogy az ember egy kiados fetrenberger utan ejjel elemlampanal fel kezzel veresen ki tudja cserelni egy tizes kulcsal.
Eddig azt tapasztaltam, hogy a szalonok a tartozékokból sem nagyon szeretnek engedni. A tartozékok viszont még a némi kedvezmény mellett is majd kétszer drágábbak, mint máshol. Mondjuk pl. az Evotech cuccoknál. Ez a márka jó? Érdemes foglalkozni vele? Vagy hasonló, gyárinál olcsóbb, de jó minőségű gyártót tudtok javasolni. A két kart kicserélni a kormányon (fék és kuplung) nagy ördöngősség? Csak szerviz tudja, vagy halandó ember is? Iyeneket a Fazeren nem piszkáltam.
Most megkeresek még másik kereskedőt is. Még jó.
Azert mehetsz kitaposni valamelyik yamahabol sok engedmenyt zsozsot lobogtatva.
Nos. Elment a moci. Tegnap (vagy tegnap előtt?) felraktam a képesmotorra is, 799-ért, és mindenhol átírtam annyira. Me felhívott délelőtt egy érdeklődő, délután idejött, megnézte, megkérdezte, hogy odaadnám e 760-ért. Mondtam neki, biztos megegyezün. Erre közölte, hogy okés, írjuk az adás-vételit. Szegény itt volt másfél órát, ugyanis a navit és a kamera cuccokat leszedtem, a navi pedig be volt relézve rendesen. Még jó, hogy ma hazahoztam Pestről a papírjait a gépnek. Örülök persze, de azért sajnálom is, jó kis gép volt.
Ehh,már reménykedtem.....
Szia!

Ha teheted, 2007 évvégit nézz.
Sziasztok! 2007 es Yamaha FZ1s vásárlás elött állok. 42.000 km van benn.
Mire figyeljek? mik a tipúshibák?
Milyet? A Harmatinál van egy egy éves gép, csak sajna kék, és nem piros. Meg ugye a gari fele is elment már. 300 km van állítólag benne.
10 hónaposat vettem az elég új, de nem vadi uj
Most te újat vettel?
ha ajánlhatok valamit: idén ne vegyél új motort , mert csak az adóját fizetheted, viszont a régit mindenképp próbáld eladni idén, hogy ne kelljen az adóját jövőre befizetned + az újnak...
Jövőre menj el Szegedre vagy Tatabányára vagy Kecskemétre, ők mind a 3 an engednek a motor árából, bár lehet kicsit erőszakosnak kell lenni. Harmatit kerülném mint a tüzet, legalább is motor terén se akar nagyon engedni , a szervíz meg brrrrrrr, inkább nem mondok semmit. Ezeket a köröket idén lefutottam...
Ez nem olyan fű.
Ha a 650 és a 150 találkozna (de sajna egyik az egyik, másik a másik kereskedő), akkor már nem is lennénk messze onnan, ahol úgy ahogy jól érezném magam.
CSak fű ne legyen. 1000 nm a kertünk, és én nyírom a füvet. Brrrrrrrr
A 650 es kb talált,senki nem fog többet adni beszámítva,az a 150 kb ennyi tud lenni.Ez van.
Pénzügyileg lehet jobb egy alacsony kamatos hitel,és addig befektetővel a pénzt nyerni rajta,mondjuk a fűpiacon.
850-ért hirdetem (nyilván nem ennyiért fog elmenni). Az egyik cég 0 forintot a motorból és 0 forintot a kiegészítőkből, a másik cég 150eFt-ot a motorból, ott a kiegészítőkről még nem beszéltünk.
Mennyire tartod a sajátos és mekkora engedményt adnak?
Csak szakmai kíváncsiság.
Hol van a háton fekve röhögős smájli? Na, most akkor nem lesz új motorom, annyira azért nem szívatom meg magam. Mondom ezt két ajánlat után. Nem is az a baj, hogy egyik cég 650, a másik cég 550-re tartja a Fazert, hanem hogy egyik se nagyon szeretne mindemellett engedni az új motor vagy a tartozék árából. Vagyis az én józan paraszti eszem szerint kéne nekik az egész árrés az eladásból, plusz némi nyereség a Fazerből. Nincs is ezzel gond, pénzből élnek. Csak nem szívesen adnék nekik extra bevételt.
igen. Hahu-n.
Dörrenj rájuk.Hátha összekapják magukat.
Hirdeted már a jelenlegi jószágot?
Mondjuk elég jól pöröghet a piac, ha nem érdekes nekik egy-egy darab új motor eladása. Tegnap délig ígértek számokat. Azóta eltelt egy egész nap.
Lemaradt.
FZ6 Fazer Extrák eladók.
1.Sportkipu szettek:Hurric(Shark)karbon pár 85e.
Martin pár 65e.Mindkettő E-s,db killeres közcsővel együtt.
2.Gilles Tooling mart,állítható lábtarto konzol szett valtókarral,fékpedállal. 45e.
3.Givi oldaldoboz konzol szett(gyors-záras) 25e.
4.Gyári oldalidomok konzollal(fotó nincs)20e
Tel:70-3179083.Smst,üzenetet nem figyelem.
*új ingóságokat, azaz pl. új autót, az Ikea új bútort, a Honda új dobozszettet.