Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ööö, miért jön ki a gázmarkolatból két bowden?
Próbáltam. De ebből kevés van, szar sincs hozzá.

@Phase-R_OneT majd megpróbálom. De ha abból indulok ki, hogy a tankborítás elején lévő két patent nem ugyanaz, mint a hátulján lévő kettő...
Filleres bizbaszoknal nem sokat.
Egyébként ha már itt tartunk. Külföldi rendelésnél (pl. Kínai ingyenes) a Posta hogy kap bevételt, mitől és milyen alapon? Mindig is érdekelt.
Uil-... frszú 2004 évjáratú fz6 ról tud valaki valamit. Az első nagymotorom volt.
Posta bassz.
Mar csak olyat rendelek usa bol ami vagy nincs europaban,vagy kurvara olcso,most egy valtova szemezek valami 6000 ert.A pista meg asszem 14000 ha szivoznak a postan lesz 30 is.Az mar gebasz.
De futottam bele hasznalt cuccnal import charges-be.Az meg plusz koltseg.
Tényleg, nekem is annyi volt! És a vicces és abszurd, 3000,-Ft-ért levámolják neked, VAGY 1500,-ért kiküldik a papírt és megcsinálhatod magadnak. :D DHL vagy GLS-ről mesélték, hogy ott átadják a papírt ingyen vagy ilyen 3000 körül rájuk bízhatod. Köszi a korrigációt.
U.i.: Ha idomhoz keresel patentet, autós boltokban simán találsz olyat, ami klappolni fog. Én azt hiszem a Citroen kárpitpatentját használom.
U.i.2.: Nem akartam félreérthető lenni, nem arra gondoltam, hogy patenteken gazdagszik meg a márkakereskedés. Az a csomag (egyet nekem nem adtak), ami ott 3500,- lett volna, autós boltban 600,-Ft volt.
Ja,most mar 3000 a vamugyintezes.
Én Amerikából rendeltem múltkor egy pakkot mindenféle kisebb-nagyobb dologgal. Kifizettem a PK-t (13 USD), kifizettem a Posta vámkezelési díját (fix. 1.500,-Ft), kifizettem a 27% ÁFÁ-t , spóroltam és kb. hamarabb megkaptam, mint tudták volna szállítani márkakereskedésből.
Én nem tudom milyen árképzéssel dolgoznak, de hogy sokat akarnak keresni bámin is, az tuti. Valaki kompetens elárulhatná, hogy egy-egy kereskedés/szerviz milyen arányban jut profithoz járműkereskedelemből és egyéb tevékenységből (alkatrész- és egyéb termékkereskedelemből, szervizből stb.).
probáld márkaszervizben.
suzukinál müködött...yamahában még most vagyok uj.
Szoktatok az oem-parts-ról rendelni? A következőnél beszállnék valakihez. Egyedül nem éri meg egy 450 forintos patentet 1500 forintos szállítási költséggel beszerezni.
Sziasztok!
Eladóvá válik egy FZS 1000-esről a képen látható Martin ovál dob. Szép, szinte karcmentes állapotban van, szép de visszafogott hanggal.
sziasztok, holnap megyek kiprobálni egy 2013as fz8s gépet, van valakinek instrukcio h mit figyeljek rajta? mik a tipushadibák? köszi
Köszönöm kiprobálom.
sziasztok! megprobálom itt is,talán siker.
yamaha fz1s és/vagy fz8s keresek. fekete, szürke,sötétkék a preferált szín!
és csakis ABS verziót akarok megvenni.
akinek van eladó, kérem jelezze irányárral, fotóval. köszi
villahid rogziteset nem,akkor beesne az egesz.Tehat also villahid,kerektengely,ennek rogzito csavarja,majd tologatod,tekered a kormanyt,fekezel.Ha kifulladtal rogzitesz mindent.Gyakorlatilag egyenesbe all minden,es sanszos hogy nem pulzal a fek.Mar ha minden mas tenyleg jo.
De ez csak netes elmelkedes.
Kivett teleszkopok miatt neha rosszul all a kerek,az osszes also teleszkop es tengely rogzito csavart meglazitod csak a felso vilkahid
És mit lehet vele csinálni?
Milyen érdekes hogy te tudsz fogalmazni érthetően van mire alapozd az írásodat, a “motor doktor” meg egyszeűe sarat dobál...
Vagy te iscikkíró vagy titkiben
ha nem volt kitekert telorogzito csavarokkal behintaztatva akkor okozhat ilyet.
Bocsi
Néztük. Felemeltük és megrángatuk de nem éreztem hogy logna. Amikor elkezd rászkodni csak a teloszérakon látom hogy elöre hátra mozognak
Igen volt. Van logása de sajna nemtom menyinek kelleme lennie