Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lassan indulásra ész
Van egy Fzs1000-re való túraplexim eladó.

23.000 Ft gondolatébresztőnek :-)
Sziasztok. Van egy PUIG plexi magasítóm, ha valakit érdekel.
házilag is könnyen felcsavarozható
széleskörű állítási lehetőség
a maximális plexi vastagság, melyre felszerelhető: 6 mm. Nekem nem jó a magasságomhoz. ár: 11.500ft
Sziasztok nagyobb fékezésnél el kezd patogni az fz6 om eleje elég durván el kezd rezonálni álora kell fékeznem hogy abba hagya mi lehet ? Telo olaj vagy gumi ? gumi már kopotas most fogom cserélni.
Nem mindig jelenkezik a hiba csak nagy ritkán. és elég erősen kell fékeznem .
Nemrég volt szó a LED-es indexekkel kapcsolatban kérdés, én ma vettem át Ebayről- a Led- relét
https://www.ebay.com/itm/Motor...)
és a képen látható indexekre cseréltem a régieket.. a relé működik megszüntette a "hyper flasht" viszont annyi, hogy gyári reléhez képet pont fordítva van a pozitív (piros) kábel de 2 másodperc alatt csavarhúzóval átraktam másik oldalra és máris jó, ráadásul a gyári helyére a gumival ugyanúgy feltehető
Jó gondolat, köszi!
A féknyerget szerintem nem kell felújítani, csak, ha olajszivárgás tapasztalható. Kopott fékbetét esetén az "úszó féknyereg" megoldás miatt lehet egy kis zörgése, de ez a fék hatékonyságát nem befolyásolja. A tükör sajnos nekem is rezonál. Nem tesz jót neki a becsukott parkolás, mert összeül a feszítő rugó. Úgy tudod ellenőrizni, kinyitott állapotban a tükör szélső pontján picit fel-le megmozgatod. Amennyiben lötyög néhány millimétert, vibrálni fog. Kicsit lehet a peremezésen összesajtolni, leszedett állapotban.
Köszi a véleményezést. Még mástól is szívesen várok hozzászólást!

Mikor szükséges felújítani a féknyerget? 70e KM van a motorban, de szerintem még a 2006-os gyári szett van benne. Rég ültem más Fazerén, nehéz megállapítanom, hogy a fékhatás még patent-e.
Ahol már nem kell agódni a mögöttes forgalom miatt
Gyári tükrötök milyen sebességnél, sebesség felett rezonál annyira, hogy elveszik a kép és csak a lámpák foltjai látszódnak? Ahol már nincs kivehető kép, max. annyit látsz, hogy autó lámpája hátul valahol világít.
Köszönöm a segitséget!
Én ebayről vettem egy ilyen kupakos vackot.

https://www.ebay.com/itm/1-2-S...
2007-es gyártású fekete s verzió. Nemrég vettem és mostanában akarok olajat cserélni ezért kérdezem!
Jah látom, már írtad!
Csiszolóvászont rátekersz és puszta kézzel.
Ha nem megy, hívsz egy lányt.
Kézzel! :) Ha nem megy (olyan nincs), akkor svédfogóval.
Igazából azt sem tudjuk, hogy milyen motorod van.
Csak azért kérdeztem mert néztem videókat és sok helyen kupakossal szedik le a szűrőt. Nem tudtam hogy ez a fajta is odafér.
Láncos leszedő tökéletes meghuzás pedig kézel smilgli papiral rá fogva .
De melyikkel? Milyet vegyek ami odafér?
Lapos csavarhúzóval.
Jó naggyal.
olajszűrő leszedővel, van két fajta is!
Sziasztok!
Olajszűrőt ki mivel szedi le?
Suri, Gödöllőn.
Szia!
A Postaautót én ismerem,dolgoztam is ott,van személyes jóbarátom a szerelők között.
Ha gondolod írj privátot.
Köszi:Árpi