Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyémhez nem kellett. 92 es ezres
A könyv szerint az olajszűrő cseréjéhez le kell venni a kipufogó leömlőt. Ez most komoly? :D
Most túrás közben akadtam erre a képre, ezt akartam megvenni mielőtt a GTR-t választottam.
A hűtőhöz van köze rezgéscsillapító gumi. fent a 2 felső felfogatáshoz kell vagy az alsó oldalikhoz.

vagy az odldalidom bepattintós gumija :D de arra hasonlít a legjobban.
Urak!

Múlt szombaton megnyitottam a szezont, gurultam egy rövid karikát azért rövidet, mert a 3-as henger úgy gondolta, hogy még nem ébred fel a téli álomból namármost, a héten elhárítottam a problémát, kivettem a gyertyát, megpucoltam, visszatettem, most mint a svájci óra és a szerelés művelete során találtam egy gumialkatrészt a 3-as és 4-es henger gyertyái között, és az Istennek nem jövök rá, micsoda és hogy került oda ha valaki föl tudna világosítani, hogy mi a hímivarszerv lehet ez, azt megköszönném. Hűtőről, gyertyapipákról ránézésre nem hiányzik, és csak ehhez a kettőhöz nyúltam, hűtőt lebuktattam, és a 3-4-es henger pipáját húztam le (megcseréltem a két gyertyát, hogy ha netán mégse elég a drótkefe-smirgli, akkor vajon átmegy-e a hiba a 4-es hengerre). Ránézésre úgy néz ki, mint az oldalidom bepattintós gumibakja, és momentán a jobb hátsó hiányzik is de nem létezik, hogy onnan került a szelepfedélhez
Kamionos haveromnak ilyen van, ő 80e körül jár vele. (eddig kb. semmi sem volt vele, olajon és fékbetéten kívül)
Én is mentem vele Pestre, nem egy erőgép, pörög is rendesen, de tényleg egy egyszerű szerkezet. (kb. a 80-at lehet vele tartani hosszabb távon, 110 körül van a vége)
A fogyasztása valóban nagyon komolytalan tétel.
nembaj szezonkezdésre meglesz a jogsi rá okt nov
Pff. Legalább lesz időd felkészülni.
04.03 10:30
"Listaár: 7.541.000 HUF"..........fejcsóválós szmájli.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/bmw/bmw_r_1200_rt_lc_hifi_3_bmw_doboz-10666802
Valóban ez a retró-öreges vonal való már nekünk.
Hogyhogy? Nekem van BMW motorom...
Igazából ilyet kerestem, (bár az első sárvédő nem teccett) vagy 850r-t, az szebb (az első sárvédő ) az 1200r még sokkal szebb, de az 1,5M+ volt (max. 2010-ig, utána modernizálták a lámpáját)
Ez a retró-öreges vonal való már nekünk
Én ilyeneken ültem anno, inkább ezt választanám mint a régebbit. (már ha nem az RT-t venném, de úgyis azt venném )
https://www.hasznaltauto.hu/motor/bmw/bmw_r_1150_r-11231643
be van legalább járatva meg Cső úgyis szereti az öreg patinás vasakat A háccsó hajtását megcsinálni segíthetnék neki, más Baja meg úgyse lesz.
107e km-rel?
Nem, ez az ahol sanya is vette a hondát.
megtérsz?
Szilveszterék árulhatják ezt?

https://www.hasznaltauto.hu/motor/bmw/bmw_r_1100_r_2_gyari_dobozzal-11155714
Azért akad itt probléma valaki már javította a másik szilent meg olyan nagy, hogy prés kell hozzá, nem tudtam kivenni majd holnap műhelybe viszem.
Nagyon nem akarod kipróbálni.
Azt hittem előre akarod a lámpa alá felszíjjazni mint a csopperokon.
A víz már nem folyik most az olaj csöpög a leeresztő csavarnál. Próba út elhalasztva...