Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi, már agyaltam rajta én is, hogy töredék áron lehet, hogy van autós görgő is
Minden autóban van ilyen feszítő görgő valamelyik csak jó bele... A BMW ben most cseréltem meg tudom mérni a méreteket ha gondolod.
majd igyekszem :) végülis legrosszabb esetben eltörik és akkor ugyanúgy vehetek új görgőt, mintha neki sem álltam volna ügyeskedni :)
Akkor ne melegítsd nagyon viszont egy préssel ki lehetne nyomni, vagy otthon kiverni samuval komolyan: kocogtatva ki kell annak jönni, ha csak nincs ráperemezve a műanyag.
az enyém nem pont ilyen
az enyémnek a külseje műanyag amilyen a robogowebshopos linken van
A külső alu, ugye? a csapágy meg valszeg acél akkor pont nem hűtő kéne, hanem rezsó - de vigyázz, mikor felemeled, mert valszeg kiesik magától...
közben találtam ilyet :)
hát ennél most pont nem takarja :) amennyi meg kéne oda festék, annyi simán marad a tartály alján, amikor végez :)
Kevesebb anyag kell így meg úgy vannak vele úgyis takarja a burkolat.
sose értettem, hogy a fejidom belsejére többnyire miért nem képesek a föstők fújni egy kis színt :(
ábrus!

a hexagonodban van ilyen?
http://alkatresz.robogowebshop... ?
a vespáé kicsit akadósan forog már... 37 e km, már ha igaz és nem a duplája:)
nem nagyon szeretnék 12e-t fizetni érte. próbáltam finoman kiütni a csapágyat, de nem ment. semmi biztosítása nincs, gondolom ragaszthatták..
beraktam a mélyhűtőbe hátha segít valamit :)
van ötleted mit kezdjek vele? (mármint hogyan ügyeskedjem ki)
csak úgy potyog ki az alján a pénz (rendszámozással együtt kb 100 nál tartok, aztán sok kicsi tönkretesz)
Nem tudom nagyon necces...
Cső, hogy lesz neked normális motorod pár hónap múlva, ha mindig a veterán aprót nézegeted? szervezgetem a túra útvonalat...
Jó ez a sanyiféle...
Nagyon küzdöttem ilyenért (is) 18-19 évesen, persze nem volt esélyem rá. (akkor is kb. ennyit kértek értük)
Ennél meg úgy tűnik hogy milyen szép, de ahogy közeledik a kamera, úgy veszik el a varázs az igénytelen részleteken. (rozsdás csavarfejek, itt-ott ütött-kopott részletek, hiányzó apróságok)
Juci is helyi járatnak használta éveken keresztül.
11km mentem összesen vele nem volt sok helyben járás :D
Alattad írta laci. (mellesleg a sok helyben járás miatt nem igazán valós a kép)
akkor maradnak, vettem densot de nemtom milyem hőértékű motorszám alapján dobta ki a katalógus.
Hibátlan
Suzi gyertyaképek vélemény? 2-3 5ös hőértékű 1-4 6os
sorrend b-j 1-4
Jól néznek ki