Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?????? $$
Mennyi a jutalékod? Egyszer voltam ott elvittem egy Schuberthet kipróbálni de ugyan olyan zajos vagy csendes mint a HJC.
Arra nem kell remélhetőleg...
Szép
no majd azért meglátjuk. :D Gyertek Schuberthet venni majd :D
Azt.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fzr_1000_exup-11213373
Amit rendeltél csájnából
És ha az exupra is kell?
Nem, csak a tárcsát.
Motorostól?
Tipikus BMW-s piros műszerfal világítás. (már az öreg 81-es kiscápában is feltűnt)
Fél napig csináltam az alkatrészt aztán mire kész lett kiderült, hogy anyaghiba...
Én lehet eladom az enyémet....
Èn is így fogok tenni,csak a vègèn a kertet kihagyom
Délelőtt lemosod a gépet, ebéd után fordulsz vele egyet, aztán a kerttel ráérsz délután foglalkozni.(és egy szava sem lehet)
Ide 18 fokot ír a jós. Kiveszem a motort, de akkor le is mosom, kerülök is 1et, ha szépen süt a nap - csak a Zasszony kap majd idegrohamot, mert megígértem neki, hogy a kertet fogom rendberakni (qrvára ráférne mondjuk )
Szerintem mi jobban izgulunk hogy csövinek lesz-e motorja nyárra vagy nem, mint ő.
Beteszi 1esbe es gazzzzzzzzz
Holnapra még nagyon jó időt mondanak. (csövinek sem ártana már tenni valamit előre irányba)
Ha jó idő lesz holnap, lehet, én is kiveszem. Megnézem, beindul-e még...
Háá-háá, ma ismét megéreztem hogy mennyire jó dolog motorozni. (na jó, robogóval ügyintézni, de akkor is )
Azt nem merem a 20w50-es ásványit is csipegeti rendesen
Náluk még nem, de más is használ ilyet. (annyit bírtak élettartamra mint az EBC, szóval nagyon nem lehet rossz)