Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lassan kivehetem ezt az oldalt a könyvjelzők közül...
Nem válnál meg tőle
Akkor a középvonalat kell nézni nagy valószínűséggel...
A láncra van rajzolva középvonal
Vékonyan de van
Ráadásul azt írja, hogy terheletlenül kell ennyire állítani. Súllyal még jobban megfeszül...
Mondjuk én a rajzot úgy értelmezem, hogy a lánc alsó felső széle között mozog 20mm-t de mivel maga a lánc kb 15mm vastag az így csak 2,5mm lógást feltételez +/-. Lehet, hogy a közép vonalát kell nézni?
Így szoktam nézni nyilván csak még azt felejtetted el, hogy sebességbe kell tenni és hátra feszíteni a gépet, hogy fölül feszüljön így adja ki alul a maximális lógást. De 20mm akkor is nagyon kevés az szinte húr feszes....
Ennél 1ccerűbb (bár a gyári leíráshoz ragaszkodni se bonyolult )
meg kell annyira terhelni a motort, hogy a kis lánckerék - lengővilla tengely - háccsó tengely egy vonalba essen: ekkor kell a leghosszabb lánc, és ekkor se feszüljön. A többi beáll magától
Érdekes. A 15-20mm nagyon feszesnek tűnik. De jónak kell lennie ha ennyit ír a könyv....
Én eddig csak azért nem hoztam el mert csövinek lehet hogy kell.
Nem volt vele semmi baj, amíg meg nem szúrtam az átvezető fóliát. (navigált, tette a dolgát, egyébként 20e Ft volt 3 éve, szóval nem dobnám ki)
Megvan a helye a házban a jack csatlakozónak a táphoz, azért szedtem szét. (csak nehezen engedték el a patentek)
Wayteq X980BT és ilyen kijelzője van:
http://www.ebay.com/itm/New-Ha...
Ott sérült meg a sárga pöttynél.
Sziasztok.
Eladó a képen látható, 0km-es JT lánckerék pár. 0km-es, a kép kedvéért lett kibontva.15-44 fogszámúak. Cikkszám alapján más típúsokhoz is jó. Személyesen Debrecen, Vámospércs. Posta OK. Tel.: 06/30 600 1753
http://www.jtsprockets.com/catalogue itt az oldal linkje, itt pontos évjárat, stb szerint cikkszám alapján meg tudjátok nézni, hogy pontosan melyik típusokhoz is.
első cikkszáma: JTF579, hátsó: JTR479
Hát akkor ne dobd ki elhozom valahogy jó lesz tarcsinak.
Meg, de már nagyon készülök kidobni...
Neked megvan még az exup hátulja?
Szerintem hajítsd el bal váll felett hátra, akkor szerencsét hoz, más jóságot ettől már ne várj 6000 Ft a kijelzőért, és nem biztos, hogy jó lesz, közben az egész cucc nem ér annyit.
Most megvan az új, az (még) jó, ha autóba kell, átteszed, kész.
Vagy vehecc szégyenszemre egy okostelót

Navi: ilyen véjtek nevű volt a hulladékos barátomnál is (2 gyümölcsös ládányi), némelyik újszerű állapotban, de az emberei szerint mind xar. De ha mindenképp javítgatni akarsz, nézhetek neked kijelzőt, adj pontos típust (de továbbra is fenntartom, még így se éri meg a vesződséget)
Sajnos csak típusazonosé jó.
Van egy szar navim ha kell hátha jó belőle a kijelző. Meg egyszer vettem kínából vezetőképes ragasztót...
És tényleg baromi erős fénye van az átlaghoz képest.
A régihez meg kell vennem egy kijelzőt csájnából, $19 ingyen postával. (ahogy vettem le a keretet, a csavarhúzó hegye beleért az átvezető fóliába, persze azt nem lehet külön venni és ráadásul két rétegű a cucc így nem is javítható)
Tudom, megvan a kép.
Viszont megjött a gps. Fel is dobtam az Igót, már üzemkész. Tényleg elég masszív cucc, nem olyan kis ropi mint az autósok.
Hát az törött le.... Viszont 3eFt volt kedvezménnyel a Bárdiban
a jobb.