Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Urak!

Olajügyben kérdeznék tavaly már kiveséztük a témát Ábrussal, hogy ehhez igazából vegyészmérnöknek kell lenni, szerencsére Magyarország a tízmillió vegyészmérnök országa IS, főleg az olajakhoz mindenki IS ért. Márkáról nem is kérdezek, arról 10 ember 11 félét fog mondani, na de: viszkozitás. A gyárilag előírt az 10W30 vagy 20W40 ugye. 20W40 szinte nem létező viszkozitás manapság, ezért kapott a gép tavaly 20W50-et. Idén több verzió is szóba került, találtam gyárilag előírt 10W30-at, de van aki azt mondja, hogy 30 évhez közeledve azt már nagyon csipegetné, legyen inkább "sima" 10W40. Kinek mi a tapasztalata, melyiket ette jobban, melyikkel volt jobb-rosszabb a kuplung, a váltó, stb. A mostanit nem nagyon kellett töltögetnem, de tavaly elég későn kezdtem a szezont, nem is mentem sokat, kezdő jogsival nem is húztam a bajszát, szóval ez nem reprezentatív.
bezony, meg pucerálom a technikát, lehet délután ki is próbálom mit alkottam
de még addig van vele munka
Szerelsz Imrém ? :-)
Ja, az FZ kuplungjából hiányzott a 9-es biztosító gyűrű. Az egyik rögzítő fül még benn volt a belső kosárban, a többi része meg lehet jobb ha nem tudom merre jár.
Összeraktam a mutáns cuccaival, talán jó lesz.
No, Mannol 20w50 az fz-be?
az eléggé szar ügy
egy bringámat vettem gerincsérves ürgétől, mert kénytelen volt ez miatt össztelósra váltani.
Hétfőn megy fel az apróra és hasznszáltmotorra.
a bagster az 140font újonnan
Gerincsérvvel nem tudok előrehajolva motorozni egyenes testtartású kell sajnos.
Srácok eladó vagy ha tudtok túraendúróst aki cserélné a 600-as minden tartozékával bagster tanktáska tankbőrrel összes sufniba lévő alkatrésszel ami 1 komplett motorkerékpár majdnem.
így mindenestől iá 370.
és ebbe minden van 200+ város 1-2 tötymörgés odabszás
292,2km 15,1l aszem gazdaságos a paripa
Ellenőrizhetitek a szemeteket, meg a monitorotokat
http://femina.hu/egeszseg/lata...
Sziasztok yamaha fzr-nek a kormánycsapágy mèreteire lennèk kiváncsi (4jh) mert mèg nem szedtem szèt de cserès
Nemtom mi van a kis 600-al 286km és még nincs tarcsin :D
Értem
bagster tantáska tankbőr ami fzr600ra van gyárilag meg majdnem egy full komplett motor és rengeteg alkatrész még. metzeller z8 gumi kb 5000kmrel vadi uj volt 17es hátsóval. Hallottam hírét a motornak gondoltam talán egy csere.
Igazából a motor érdekelt volna talán cserébe az enyémért. sok sok sok sok alkatrészt adtam volna hozzá.
Nincs. Infó kellene?
Csak felpróbáltam felfér e két bringa. A hátsó 40cm belül lóg ki...
ümi dr megvan még?
... vagy venni egy szélesebb autót
balra jobban kilóg mint jobbra próbáld a 2 bicajt ellentétesen felrakni