Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik? Jobb vagy a bal?
A tükör nem eredeti.
Hát addig amíg nem kell tologatni. (nem az egyik pillanatról a másikra szokott meghalni)
Az még odébb van. Kell valami eredet igazolás Svájcból ami egy hónap szokott lenni
Elolvastam, de ezzel a résszel vitatkoznék:
北川さんは眼光、舌鋒ともに鋭く、いかにもレース、すなわち「勝ち負け」の世界の住人といった雰囲気の方である。それもそのはずで、北川さんのキャリアは70年代終わりから2000年代にかけてのヤマハ・ワークスレーサーの歴史そのものといってもいい。WGP500でケニー・ロバーツが3年連続チャンピオンを獲得した「YZR500」(OW35、OW45、OW48)や、そのケニー・ロバーツと平忠彦がペアを組み、鈴鹿8耐史上に残る
Szted is különös elgondolás?
gyorsan gatyába ráztad
Azé' mielőtt elindulunk vele kifelé, menj 2-300 km-t
Ma felszereltem én is a csomagtartót, kiegyengettem, lefestettem (el volt törve) még a hengertáska rárögzítését kell kitalálni, oszt indulhatok. Sok helyem lesz, nem kell Józsihoz pakolni mindent
Na holnap megy műszakira a paripa. Utána még egy lánc szettet kell rá vennem.
Akkor ugymondom hogy nem ismerlek
Kire, kire... hát rám!
Ebay-en találtam egy plexit de az enyém 91-es.
A leírás 90-es évjáratig van. Esetleg jólehet vagy teljesen más?
Persze hogy nem veszélytelen. Az utca nem versenypálya. Ha annyira nembírok magammal inkább kimegyek az elkerülőre. Ott kisebb a kockázat
Esetleg abban tudsz segíteni, hogy meddig lehet húzni a javítást?
Még elkapja, bár hidegen nehezebben.
Az ebay-ről én is sok mindent be tudtam szerezni
Az nem veszélyes?
Falu?
Ez egy igen nagy város
Rendben csak nemtudom kire kell figyelnem ha villog!
Aztán óvatosan azzal a sok paripával itt a faluban, furcsa lesz a 125-ös után Majd ha meglátlak, rádvillogok (lehet, autóval leszek )
Nem, az Bakos Pistinél volt.
Én már pont emiatt nem raktam vissza a henger alatt lévő 2 tőcsavart,így bármikor szét tudom szedni a blokkfeleket de ha jól emlékszem Laci féle 1000-nek is ki volt már hagyva
szentes az nagyon kozel van hozzám :D
köszi a válaszokat
igen akitől vettem annak is pont ugyan ilyen volt, azért ilyen megtévesztő
Egyenlőre csak a kötelezőket szeretném cserélni, plusz egy plexi kell majd :)
Igen, ez pont olyan. Főleg az ülése.
Meg ha a nyomot nézed a földön úgy is előre mutatnak a minták.
Helló. Megnéztem a nyíl az jól mutat.
De szép motor gratula. Ismerős valahonnan mintha már láttam volna valakinél... Talán aki eladta annak pont ilyen volt.