Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szükség lenne a széleskörű tapasztalatodra és rendkívüli éleslátásodra.
írtam odaát
Akkor már csak meg kell inni
Megvolt, behoztam.
Ki köll menni érte.
De hát miért engeded a fordulatszámot 4000 alá? Tippem lenne több is de előzmények nélkül még találgatósdinak is találgatás. (b&sszameg a bort meg kint hagytam)
Sztem legalábbis.
A jobb oldali progresszív rugó,a másik sima. Ne kérdezd mi az a progresszív,mert nem tudom.Csak képek alapján ismertem fel.
De szépek!
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni vagyis inkább információt Yamaha FZR 1000 Exup motorom kapcsán.
Olyan gondom van vele,hogy kb. 2500-as fordulatnál a motor elkezd fuldokolni,rángat,dadog,majd ha eléri a kb. 3000-es fordulatot,akkor hirtelen megindul és onnantól semmi gond.
Csak így szinte használhatatlan,mert egy hegyre vagy dombra elég necces feljutni vele.
Lenne valakinek tippje,hogy mi lehet a gond?
Válaszokat előre is nagyon köszönöm!
Kérdezd meg a csajokat melyiknek örülnének jobban, na az lesz a megfelelő
MOst jön nekem is új kopó lucas kuplung lucas kuplung rugó benzincsap felújító, rendelek szívócsonkot és megy eladásra. 350be mindennel vihető tankbőr és +egy 80% komplett motor nem csak blokk hanem minden.
kéne még oda egy 600is nem? tudok 1 eladót
Az egyik sima teló rugó a másik a fordítotté. Melyik lehet a jobb? Ami hoszabb vékonyabb vagy rövidebb vastagabb?
Úgy van, márkahű vagyok ami jó azt nem szabad lecserélni és be kell gyűjteni minnél többet amíg még van.
mert márkahű, nem úgy mint egyesek
Miért van neked két fzr-ed, nekem meg csak egy?
Kicseréltem a láncot és a lánckerekeket. Hála Pupunak adott kölcsön nittelőt.
Mi ez a nyüzsgés itt?
10 év után, még valamikor februárban én is eszközöltem kisebb változtatást a profilomban. (kiírtam a mailcímem)