Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem azt letépi egy nehezebb csomag. Csak középen meg elől rögzül az ülés. Meg aztán utasnak elég kényelmetlen lenne... Vagy akkor vissza rakom a régit? Végülis van egy tartalék ülésem...
A tieden nincsenek karikák alul? Én azokat kapcsolom a motorhoz.
Ragaszd oda.

Én úgy csinálnám, hogy vennék egy ülés, lebontanám róla az utas szekció párnáját, aminek a helyére készítenék egy olyan platnit amihez rögzíteni lehet a csomagot.

https://auto.jofogas.hu/pest/Yamaha_fzr1000_fzr_1000_ules_nyereg_1989_1990_ha_64843388.htm
A tatyó
Hogy lehet ezt rögzíteni alulra, hogy a spanifer vagy a gumipók ne dörzsölje az idomot?
az hát
Hiányzik a bal oldalidom. Ezres lehet?
ragasztott plakett van rajta
Hát annyira nem, főleg a harmadik kép alapján.
Hú ez nagyon szép.
Ez igen! Szép Frézi.
irigylésre méltó
Egy ismerősöm E-30-sa. Gyári állapot,fújva nem volt. Eredeti fényezés. Gyönyörű állapotban van.
Egyszerre gyújtanak ha jól tudom. Akkor megy mind1
Köszi. Ez valami másféle ilyet még nem is láttam.
Ja, meg onnét ahonnét a Sanyinak lett.
Ilyen doboztartó konzul kéne... Valakinek van ötlete honnan tudnék szerválni egyet? Shoxba voltam ma náluk nincs...
Lehet. Úgy a blokknak szép hangja van. Még a gyertyákat meg akarom nézni azt elfelejtettem....
Lehet meg kell járatni egy kicsit. Sokat állt,régen ment.
Az ülés kényelmes nincs kiülve, jól fordul de az lehet új gumi miatt, jó hangja van kicsit sportos már már hangos nekem, jól megy de le van fojtva, a blokk hang nem túl szép valami zörög benne. Mentem most vele 60 km-t.
Na és milyen a gép?
Gratulálok!