Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi közelebbire gondoltam....
Van valakinek trafója 600-1000 eladó?
egyedül ez a 6000 től nem pörgök tovább szindróma maradt meg de az tuti valami elektromos nyavaja, nem merek előzni mert kb pont 6-7e körül kerülök a másik mellé és ha még indexelek is akkor is mintha elvennéd a gyújtást az index felvillanásával azonos időbe visszafogja a motort....
Akkor a Mannol jobban ken, mint a Castrol... az olajnak az a dóga, hogy csússzon
castrol csodákat tesz
20w50 lett a jó?
lecseréltem olajat mentem 50km-t M3 pest oda vissza és 1x sem csúszott meg.....
kezdődött azzal hogy elkezdett csúszni azzal amit még vettünk abba volt csak nálunk 40e km előtte volt olajcsere. Kicseréltem arra ami a másik blokkba volt, csúszott. aztán rendelte vadi új lucast rugóval. kicseréltem a héten aztán karbiszinkron stb stb ma mentem vele eleinte nem téptem 4000elvált kb 15km aztán M0 elengedtem és 6-7e között egyszercsak minden előzmény nélkül vííííííí 10e és mind a 3 szettel. jól van összerekva minden jelen. a kuplungállító is fasza alul felül már 5mm a holtjáték hogy tutira véletlenül se feszítse.
mint a pinty
Üzemmelegen is megcsúszik?
Az már régen volt, amikor oldalakat gépeltem ide.
Nekem is az van benne egyelőre nincs gondom vele...
mind1 fos és kész olajcsere után kezdett 1 ből csúszni a kuplung
Az lehet de a kéket én nem használtam, csak a bordót.
pedig anno ezt linkelted nekem amit felraktam.
komplett rugó lamella
Ábrust rá kéne venni, hogy írjon egy jó kis túra beszámolót. Olyan jól tud fogalmazni néha.
Nem kell beférjen.Horgászni kell,ha több napra megyünk,és ha tetszik a lányoknak akkor lehet ledzsalunk a tengerig vele a transzfogarason keresztül.Sok melo van vele még de majd teszek még képet rola ha készen lessz.
Nagyon szép helyeken jártatok srácok.Irigykedek is
Mondjuk itt erről van szó: http://mannol.hu/index.php?rou...
A kéket nem ismerem.
Rugókat is cseréltél?
Épp nemrég volt itt a haverom a ZX9R-rel, ugyanaz ment bele megint. (pedig ott eléggé "megjön a nyomaték") A GTR elég nehéz darab, gyengének sem gondolom, annál sincs vele gond. (annyit vettem észre most a túrán hogy 1 év és ~6e km után, meleg olajjal kicsit "akadósabb" a váltó) 1000 exup szintén gond nélkül üzemel vele.
Szerintem ott valami más baj van.
Azért kérdeztem, mert a 7812-es 10w40-es olajból is van itthon, azt terveztem az ezresbe tölteni.
Ezt nem ismerem.