Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyulus megjött köszönöm jó nagyra sikerült
JA és a kábelek hossza is fordítva lesz ez bal oldalon volt a motorokon szóval 1-4 felcserél meg a 2-3 is
Jó lesz az eredeti felfogatóhoz nem stimmelnek a csavar lukak a többi fasza.
Sziasztok ! Givi Monokey E38 - as dobozhoz keresnék 865 kulcsot. A dobozt szettben vettem a tulajdonom, a zárat korábban kicserélték, de nem adták vele azt a kulcsot, csak a szettét.
Elérhetőségem: gyorifelo@gmail.com
Igen,de már megoldódott.
Sanya most értem haza láttam kerestél
Majd másik lesz
Szia sanya! Ment privát
Nagyon meleg van.
Veszel másat?Vagy meguntad a motorozást?
én már felnyomtam a videót, remélem hamarosan a törlik a youtube fiókot is
hallihó sziasztok
Faszt spamaled szét a fórumokat buzigyerek, fasz kíváncsi a bokorugró buzikra.....
Most gagyinak hangzik, de ahogy mlas is írta azért mikor a lent izzadó picsák 21 fokos levegőt nyomatnak ezerrel és éppen alatta állsz meg valakivel intézni valamit, az nagyon nem vicces. Pláne, hogy máshonnan meg éppen megizzadva jössz.
Én egyszer ilyesmi hőségben tankoltam ÖMV-nél, és sorban álltam a pénztárnál vagy 5 percet. Na az elég volt, hogy megfázzak a barmok nyomatták a hideget, volt bent vagy 18 fok a befújó alatt, ami pont a sorállók feje fölött volt - gondolom, a pultban állók nem akartak izzadni fehér ingben.
Nekem meg a 33 fokból leizzadva bemenve pont halálos volt de én nem vagyok olyan kemény
tényleg hihetetlen mit el nem kell viselned, de tudjuk, Te kemény vagy mint a kád széle
nagy élmény a boltban, mikor más hőmérséklet van a kitűnő klímaelrendezés miatt az irodában, az emeleten és a földszinten. Aztán még ki kell szalandi valamiért a hátsó raktárba és akkor 22-től 35 fokig kapok mindent. :D