Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így itthon kompletten - egy aranybánya lenne
Sőt, ha én lennék a tulaj, lenne néhány egyedi épített motorom
Sziasztok! Van egy hátsó féktárcsám FZR1000-ről. Ha érdekel valakit 10.000-ért eladó.
Sanyikám én ma letudom a túrakört kocsival meg keresztgyerekekkel
nem most hétvége van nem dolgozok :D
siker?
már mindent próbáltam de holnap még 1x szétkapom a szivatót kap wd40et pedig lazán jár aztán kiderül.
Szerintem a szívató rajta marad ha széthúzód a stekkert. Úgy tudom áram hatására zárja el egy fűtőpatron a szivatót. Viszont ha valamiért nem működik besokal-hat melegen. Vagy valami egész más történik.
nem mert ha le van húzva a szivató elektronikája akkor is pöccre röffen első rugásra hidegen
hidegen ad neki bőven anyagot a szivató és ellensúlyozza a szimmeringnél jövő plusz levegőt :)
esetleg mozog a szimmering :) vagy valami más :)
akkor hidegen se menne nagyon könnyen indul. tegnap 30 percet motoroztam gond nélkül folyamatosan előtte szar volt ma reggelre megint beszart.
Nem vagyok nagy játékos, de főtengely szimmering?
Azt nem ismerem. De valami biztos nem jó rajta.
ja az elég tág fogalom. Yamaha bws 100
Ez mi tulajdonképpen?
Srácok pici help kéne. Adott egy bws 100. új szívócsonk gyertya légszűrő karbi kipucolva. Tünet, bemelegszik befullad gázra alapjárat jó. tegnap reggel szarakodott aztán kipucoltam karbit mentem vele kb 30 percet minden fasza. Ma reggel megint 3perc melegítés után kicsi gázra is befulladt. Légszűrő nélkül is. elektromos szívatót áramról lehúztam hátha amiatt sokal de nem.
srácok ez mi? a karbin 2 csöcs közötti csőre van kötve nagyon pici a csöcs kb 2-3mm valami szűrőre tippelek vagy valami visszacsapó szelep szerűségre. suzuki gemma 1982. és ilyen szép egy 3 éves gyertya
törölve egyenlőre, de Visegrád Dobogókő Esztergom át a határon Párkány és pesti oldalt vissza Ipolyság szob elvileg
Kikerekedett már a túra útvonala?
Sajnos melozok,pedig ihattunk volna valahol egy kvt
hangposta sípol