Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol van ez a bontó, ahol a képek készültek? ...mert némelyik még használhatónak tűnik.
László itt vannak jó kis autók ezeket te szereted

http://totalcar.hu/magazin/201...
Mi nem, de most, hogy írod, mintha a kasztnisom mondta volna, hogy javította, mikor az alját rendbeeszedte műszakira...
szerencsém van, a lakáshoz közel van egy szerviz... kb. 15 m-re, a garázsban
de nekem lehúzó sincs :D
Sziasztok
Jó rég jártam erre
Hy én úgy vettem le hogy fordítva visszakapattam a felnit annyira hogy kifordítva alámenjen a lehúzó. mert nekem sem volt akkora hogy jó legyen a dobra
elég hozzá két erős csavarhúzó egymással szembe, dob alá bedug... engedni fog, ne sajnáld. mögötte a lemezt visszahajlítod ha lent van a dob.
igazad van Gyulám
Végülis azt írtad hétfőn feladod,csak azt nem hogy melyiken. . .
POntosan de most megfogott a kocsi, a hátsó dobhoz kell 1 nagy 3 körmű lehúzó, míg az amcsi geo változaton simán mint az első tárcsán 2 csavar beteker és lepattan a dob magától.
Lackó a kipufogó dobot ugye nem ti hegesztettétek a csőhöz?
bammeg megin elfelejtettelek megyek csekkeket feladni most már felírom
Mlas egy kérdés:a BMW-t hol javíttatod?Hol van itt a Dél-Alföldön szerviz hozzá?
Aki FZR-en tanult szerelni,annak semmi egy Suzuki.
ehhez nem kell komoly vettem, hozzá egy fékdugó visszanyomót azt is feleslegesen olyan finoman jár kézzel lehet tolni vissza a dugót :D nem baj a yamaha fékjéhez izom kell oda jó lesz majd :D
Pont olyan utcákban sétálgatok, ahol voltunk, két éve... Grado.
Az még nem volt szétszedve... legalábbis 2002 óta.
De jobb is, ha megszokod, az autó szereléshez komolyabb szerszámok és kalapács kell
Ja vettem ütvecsavarhúzót a féktárcsát 1db csavar rögzíti az agyhoz hát azzal se sikerült csak fúróval úgy össze van rohadva a csavar. 1 oldal már kész csak lemerült az aksis fúróm. holnap másik féktárcsa olajdekni tömítés olaj feltölt és megyek hátsó dobot pofát cserélek.
Jobban jársz ha magad csinálod nem túl bonyolult csak jó szerszámok kellenek hozzá...
faszom vár a szerelő árajánlatára 2x kértem már aszongya jó kitalál valami baráti árat. Nekiálltam magamtól így csak a vezérlés lesz szerelős munka. Olajcsere+szűrő most elsőfékek holnap hátsó dobok.
Azt hittem valami KIA...