Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2017- nyú ámérikan maszkl kár https://www.euroncap.com/en/re...
ennél csak a Fiat Punto ért el rosszabb eredményt
Sztem is jól mehet.
Hát ezzel a motorral BIZTOSAN nem lehet NAGYON keményet menni.
Azért ezzel a motorral NAGYON keményet lehet menni
ha ha ha.
Amitén a boltban választottam az pros színű,két projector lámpával. Ezt helyezték nekem forgalomba. Láthatod piros a színe. A magyar forgalmiban szerepelt sárga,amit már az NKH adatai alapján a kormányablakban állítottak ki.
Abban igazadvan,hogy biztos nem azért cseréltek pályaidomra a gyárit mert az szebb. Valószinű hogy összetört,és ez volt a költséghatékony megoldás. De hogy lopott lenne azt nem gondolnám. Meg aztán volt eredet vizsgálaton is,és meg lett csinálva a nemzetközi körözés ellenörzés is. Ott sem szerepelt,mert másként nem lett volna forgalomba helyezhető.
Viszont újra ez a béna láncfújkálás...
Fele igaz
Ne izgasd fel a Sanyit,mert többet a garázsból se meri kitolni!
...mert sárga volt a motor, amit ropira törtek, az olaszban lopott, amit eladtak neked a papírjaival, az meg piros - már a tolvajok is milyen trehányak A számok stimmeltek legalább?
Inkább csak nem rossz... de az ára... kb. 6 gramm van benne, és 100-140 Ft körül van, vagyis 16600-23200 Ft/kg - és annyira nem jó. A legdrágább, egyedi pörkölésű, márkás kilós kávék megállnak 10-12000 körül.
Annak való, aki keveset kávézik, de akkor legalább elfogadhatót akar.
Elkéstünk
Hopp hopp hurrá vagy hipphipp
Az augusztusi bringás dolog sztornó mert elkezdtünk a nyaralás szallásfoglalással
De köszönöm a lehetőséget
Hétvégén felugrik rá a ledes index,és van pár apró dolog amit még szeretnék megcsinálni rajta,de nagyjából kész. Szép kis motor lett belőle,a vásárlási állapothoz képest,bár nekem akkor is nagyon tetszett.
Pedig hidd el jó az a kávé. Csak 1x próbáld ki.
Ki kellett cserélni a forgalmit,mert amikor először lett forgalomba helyezve (2 éve akkor kapott magyar rendszámot)elírtáka szinét. Valami rejtélyes módon sárga került a forgalmiba még a NKH vizsgán.,és ez nekem 6000ft-ba került. Én voltam a hülye,de meg sem néztem mi van a forgalmiban 2 éve.
Lacikám már nem a tiéd a legfrissebb.
Én sem innék kapszulás kávét,amit a számba rágnak,az már nem az igazi.Meg ki tudja mit tesznek még bele.Majd én magamnak elkészítem.
Nem.
Mindenki elment kapszulás kávèèrt?
Nekem a kapszulás az a kategória, ahogy leírtad az új autót
6,5 autópályán többet eszik 120al mentem
na 519,8km/34,10L volt a mogyi baja mogyi és a mai kis kavarások fogyasztása.
Èn is kèt cukorral teszem tönkre