Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Márminthogy ezek ilyen kommersz menetemelkedésűek és fejüek?
Jópofa kis gép tetszik itt is van egy a szomszédban. Pinzgauer vagy mi...
Szerintetek ha kiszedem a mostani rögzítőcsavart akkor azzal mintaként, jobb csavarboltokban kapok azonos fejjel hosszabbat?
Lakótelepem
Áá, nekem ne lopjon senki a melóból
Tízesért biztos nem mozdulnak rá de van, ahol egy liter jó pálinkáért megcsinálják neked rozsdamentesből vagy magnézium ötvözetből is 2 méretben, hogy választhass
Bár tudom, az aljas, el-üzletiesedett pesti világban ez már nem így megy
Egy szűk tízesért az esztergát sem kapcsolják be, nem hogy még az anyagot is adják hozzá. (ennek ugyan ellentmond hogy lézervágtak már nekem villahíd merevítőt pár sörért, éltesse is sokáig a jó Isten azt aki ezt tette)
Szerintetek kormánykiemelőt esztergáltatni csillióbb forint mint venni? Kicsit kevésnek gondolom a 3 centiset szűk tizesért
és csak egészség legyen, meg térerő
A répa meg legyen kemény.
Örökké kell élni, az legalább jó sokáig tart És a régi nóta, hogyaszongya...nem az fontos az ember hány éves, csak a szíve legyen fiatal!
lesz
900 euro.
Hát nincs èop toppon de jó lessz terepre.
És jó áron sikerült elhozni? Nem lakták le nagyon?
Meg van mentve az erdèlyj túra.Hilnao megyek a transalpèr.:-)
Ha kiesel a ringből már nem fog a szègyen.
"még 30 év az nagyon jó lenne...."
Én valahogy sosem kérdőjelezem meg hogy akarok-e min. 100 éves koromig élni. Ha 80 körül valamiért kiesnék a mezőnyből azt komoly szégyenként élném meg.
Kösziiiii
Gratula, látom jön a baba
Bíromaz optimizmusodat. Még 30 év az nagyon jó lenne,de normális egészségi állapotban. Mert ha az ember leroggyan,akkor nem biztos hogy kívánná még azt a 30 évet szenvedésben.
Igaz, legalább tudod vinni a fölös felszerelést és a bogrács állványt jó egy kocsi kísérőnek
A múltkor Csövi is azzal volt:-)