Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel a sim kártyán volt az összes így egy sem maradt meg. Viszont a tiéd ott van a hirdetésben, azt igen könnyű volt pótolni. (de mondom, csak egy szavadba kerül)
De hát akkor mégse mindenkiét, csak a fontosakat.
A tied megvan, de ha ez neked kellemetlen akkor kérésedre kitörlöm.
Tájékoztató jelleggel közlöm hogy mindenkinek a telefonszámát elvesztettem.
Akinek érdekében áll hogy tudjam az ossza meg velem.
Mit csinálsz Rómában? Minden út Rómába vezet, azt nem kell komolyan venni...
Lassan már nekem is rá kellene feküdnöm az ügyre. Jövő hét elején még elutazok Rómába, aztán hétvégén már tényleg belehúzok én is. Jún8.-án lejár a műszakim, még azt is el kell intéznem. Bízok benne, hogy nem lesz semmilyen fennakadás.
22 nap múlva. Most a csomagokat szervezgetjük, ki mit visz, meg a motorokat pofozgatjuk.
Nem akarom lecserélni,mert integrálva van a műszercsoportba. Két vezetékes kell az enyémhez,és van lehetőség kiváltani a két bemenő vezetékkel rá csatlakoztatva. De jó ez így sztem.
Ezzel felcsavarozva,vagy lecseréled ledes indexrelére.
https://www.ret.hu/shop/produc...
Látom nagy a kèszülődès.Nemsokára startoltok?
Kicsit irigykedtek is
Megvolt az olajcsere.
A műszaki lejárt kedden úgyhogy jövő kedden viszem.Hètfö ünnep nem dolgoznak
Sanyi,jól csináltad,mivel az izzót helyettesíti,neki kell elfűteni a teljesítményt az izzzó helyett.igazándiból 6.8 ohm 25 wattos fémházas ellenállás kéne,amit a fémvázra csavarozol,az hűti,,akkor mehet állandóan elakadásjelzővel is.Csak az ilyen ellenállás 1500-forint darabonként.
Akkor csak rövid ideig szabad használni? Bár az ember úgysem hagyja menni piros lámpa alatt. Legalábbis én.

Akkor nem basztam el semmit.
kell melegednie, mert elvesz rajta kb. 10W. Ha 5 percet vársz, lehet, le is ég de addig nem kell indexelni úgyse.
Fent a ledes index.

A resistor ellenállásnak (amit a ledes index mellé adnak sima relé esetén) szabad melegedni? Mert kb 1-2 perc indexelés végén forrónak tűnik. Kb 30mp után kezd meleg lenni.
Az enyémnek van még híjja, de már ketyeg
-két "új" Denso trafó kábelekkel (a GTR-é kell az FZR-re)
-új NGK gyertyák (ugyan csak 13e km van a régiekben de csak állt az 1-2 a vízben ki tudja mennyit) +4 új pipa
-új villaolaj és kormánycsapágy ellenőrzés
-szöghajtás olaj ell.
-új fékbetétek, fékfolyadék csere+a kuplungé is (féknyergek is szétszedve)
-hátsó kerékagy és a menesztőgumi elmosva
-zselé beépítve az ülésbe (furcsán kemény így elsőre)
Bent a betét kész a gép?
És akkor a kisátfedéses buktáról nem is beszéltünk, amit az amcsi biztosítók csinaltattak, mert a valóságban kisebb átfedéssel mennek általában a balesetek mint a kamus teszteken és úgy nagyon durván borult a papírforma.
Én valami egészen minimál projekten gondolkozok tényleg csak a legszükségesebbet vinni...
Egész csinos lett, ez az 1 dobozod lesz? Én agyalok, hogy tömött hengertáska, vagy a két oldalsó Cordura táska Pakolás próbán kiderül.