Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sanyi! nem jajveszékeltek az utasok,amikor félig kilógtál a buszból?
tök jó :)

én még sosem vásároltam vissza egyik motoromat/autómat sem....
Ez jó lesz nekem itt a szőlőbe járni meg a halastóra
Újra itthon!
Esküvői videót ne vállaljon az operatőr
Mikor jösztök megint egy jó kis bulira?Csiki sör is lesz(Ábrus láttad? sz )
tökéletes operatőri munka, láccik a csávó filmes szakmába dógozik
Ezt pl. nem tudom, hol és mikor volt...
Amúgy én is ilyesmire gondoltam, mert azért két olyna kis darab simán lehet hulladéknyiból. Csak nem nagyon ismerek cnc-stet
Ha ki van kötve a működtetés akkor lent a torlólemezt kb. 3/4-es nyitás körül érdemes rögzíteni, annál úgy ahogy normálisan használható. Ha teljesen nyitva van, akkor "lent" egy bazi nagy gödör van kb. 5e-ig ahonnan már kezd normálisabban húzni. (ha meg zárva van akkor pont olyan mint eddig volt, azaz 6e felett nem akar menni)
De az exupot megcsinálni kell és használni, kikötni csak "ideiglenesen" szokták. (vagy kell rá egy exup nélküli rá való komplett rendszer, azzal szintén jó lesz)
Lehet, még sosem ment neki rendesen és a zárva maradt exuphoz képest a nyitva hagyottal "szépen" megy
Lopás? Azóta lettél ilyen erkölcsös, mióta nem zsebbe kapod a fizetést? Egyébként mikor nekem ilyen kicsi bizbazokat csináltak, azt mindig hulladékból - nagy műhelyekben az mindig van. Az anyagot eléggé nyilvántartják, a hulladékot nem, szóval még "lopni" sem kell. Legutóbb meg fizetős munkához is én vittem anyagot, úgy mindenkinek 1ccerűbb volt.
Mondjuk a logikát még mindig nem értem benne. (ha az exup ki van kötve akkor nem szokott szépen menni)
Szuper, akkor végül is megcsináltad magadnak és ez a lényeg
ÁÁ ez nagyon baba, saját?
Megoldódott
Az exapról a szerelő csak az egyik bovdent kötötte ki.a másikat is kiiktattam most már nagyon szépen megy.köszönöm a segitségeket.
Igen
Me olcsón elég a kevés is
Egész biztos. A Szentendrei úton van egy nagyon jó csavar bolt.