Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Imádnám!! Annyira durvák ezek a fullextrás kei-carok! Nekem a szögletes waghon r+ is ezért tetszik
Simán beindult kicsit megjárattam, megtankoltam. Nagyon jó kis gép ez
Ja, télleg, Csövi semmi öreg vackot nem dob ki!
A 750-es a múzeumba készül, nem a túrára.
Akkor lassan beírhatnád tutira, melyik motorrak jössz... ne én legyek aki elbaxxa
de az
esztergáltam, szoros illesztéssel, de azért egy picit meg is hegesztettem.
Le
A kuplungfedél tetején (a vázhegesztés alatt) le van pattogva a festék?
Na elkészültem én is.
Ha a többi rész nem saválló, akkor az úgy igen gyorsan szétrohad.
hegesztetted vagy bilincs?
Úgy, hogy már megint ügyes voltam

Egy rozsdamentes csődarabbal.
Kipufogót hogy oldottad meg?
500-al
A jappóknak tényleg nincs más választásuk. Egy kaszthoz tartozik a 90%-a kevés az olyan gazdag aki megengedhet magának nagyobbat. Kevés a hely, az autók is alapterület szerint vannak adóztatva. Az utak jók, így ez a futómű is megfelel, nem ismerik a gyorshajtást (nem szabálytalankodnak, szinte nincs baleset sem) autópályát alig használnak, hiszen ott a mindent behálózó vasút ami mellesleg 500-alatt megy.
Szedd ki és nézd meg nélküle is. Szerintem városban akkor is fel fog szaladni, az enyém is ezt csinálja, pedig jó benne a termosztát. Ne költs feleslegesen, csak ha biztos vagy benne, hogy rossz.
B&sszameg akkor az a csőnek a másik vége.
A múltkori vidin megvolt még az is hogy beállok a garázsba, de aztán megvágtam a végét mert mégsem akartam a Föld lakosságának bemutatni a háztartást. (most meg nem volt kedvem vidit szerkesztgetni)
Annyira hogy haza sem mertél menni vele?
Ma délután az 58-as úton a reménypusztai körforgalomnál nagyot esett egy motoros :( A körforgalom zöldjében feküdt a csúnyán lezúzott gsx-r, nagyon hosszú féknyomot hagyott...
Amikor itt volt a találkozó jártunk arra mi is. Pécs felől jó hosszú enyhén emelkedő egyenes van előtte, aztán átmegy finom lejtésbe. Ha valaki túl gyors, akkor későn veheti észre, hogy körforgalom jön :(
Hoppá. Én a másik oldalon a 13 likra tettem.
Már nem remeg, szélzaj ellen az oldalán 3 mikro lik az a mic oda vattadarab és nincs szélzaj
http://youtu.be/maiWNFQe2uk
Tiszta sár lett a motorom.