Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bambi eltévedt?
Szerelünk
valahogy biztos össze lehetne mókolni.... megxakértsem?
Kéne a renccámod is a lapra
Már bánom is, hogy akkor nem éltem az ajánlatoddal.
Ez mind van, csak megfelelő méretű cső nincs még
Arra nincs szükségem
Ami nálad volt kipuffom, az tökéletesen passzolt - csak előtte egy flex és egy AWI kellett Lehet, neked is ez lesz a megoldás.
Az exup utáni tömítést hol sikerült szerezned?
Nekem viszont nem megy simán minden. Ma próbáltam felrakni, az vásárolt E-betűs yamaha kipufogót. Hááát a cső méretek hibáznak vagy 2-3 mm-t. Még nem tudom, hogy hozom össze.
Megvagyok az olajcserével, mondanám, hogy jó lett, de pont olyan, mint volt
Soltvadkerten motoros tali van, valaki esetleg?
http://www.riders-fest.com/
Elnézést Sanyám hogy kinyomkodtalak, de a tegnapi éjszakás műszak utáni nemalvás után a de.11 órási kezdéssel, most este 9-or jöttem meg az ügyeletes melóból. (Pest-Sz.Fehérvár országjáró túra)
Ott oldalt még nem próbáltam. Betettem egy másik akksit, az bírta egész jól.
Én most mindennap ezzel járok (dolgozás, ügyintézés) mostanra megint kézre áll a vas. (eleinte nem nagyon találtam az összhangot, eléggé bénán fordultam, hiába járok a mindennapokban a Hexagonnal)
Holnap még lehet hogy belenézek az úszóházakba, a dubrovniki túrán hazafelé (Boszniában tankolva) már éreztem hogy valahogy nem olyan szépen egyenletesen jár/megy a gép mint előtte. (gázra van egy pillanatnyi gondolkodás, mielőtt megindul úgy ahogy kell)
Lehet valamelyik kútnál nem pont azt adták amit elvártunk és valami még ott vigyorog az úszóház alján.
A zselés ülés pedig eléggé szokatlan. Ráülés után furcsán kemény az eddigi szivacsos érzéshez képest, viszont pár km után már nem is tűnik fel hogy ez nem ilyen szokott lenni.
Ma meglett az olajszűrő, a hozzá való leszedő szerszám (ami felébe se került a szűrőnek) holnap talán megjön az olaj (Fuchs 20W-50 szintetikus) és indulhatunk
Már csak pakolás próba kell, hogy mivel menjek (beférek-e a hengerbe, vagy kell a két cordura táska)
Ezeknél nem előörs, hanem hátvéd kell, aki összeszedi utánuk a csavarokat amit levetettek a nagy melegben
Inkább TORtúra Mentem a múltkor egy kicsit (110 évvel) fiatalabbal, sztem még azzal is Már a 15 km-en is szenvedtem...
Ilyennel menjetek a tengerpartra,élménytúra lenne.
Üdv uraim
Nyugi, mindenhogy xar Ha mereven rögzíted, a finom rezonancia zavarja meg, ha szélvédőre, az mozog. Ha gumiba vagy gyenge tartóra, akkor meg leng a saját súlyától
Nekem mereven volt, de látni lehetett rajta a sebváltást
Igazából testre-mellre kéne rögzíteni, nekem a sisakra se jó, mert vagy ferdén tartom a felyem, vagy nézek ide-oda, és akkor amiatt lesz xar.

A GoPro-hoz lehet venni aktív tartót, nem kerül még 120 rugóba se
Fullhd ba jobban eszik. nekem voltak jó is hosszú vidik nem értem ezt a 3,5 perces élettartamot. Mondjuk már nem új. Aztán lusta voltam menet közbe állandóan megállni ezért töltővel használtam menet közbe. usb aljaztról. Nekem nem remegett ennyire, a kép pedig tapadóval volt felbiggyesztve. A plexi nagyon rezonál oda én is raktam de fos volt. Oldalidom volt a nekem legjobb ott nem rezonált be . De a sisakon semmi rezgés nincs. A mikrofonhoz rakj be 1 pici vattát és nincs szélzaj be kell tuszakolni a ház és a kamera közé..
Az ülésen még dolgozom hogy hogyan kényelmesebb, de a többivel megvagyok.