Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma megérkezett az olajszűrőm, az akksim, vettem benzin álló o-gyűrűt a karbiba. Már csak össze kellene raknom a gépet, hogy jövő héten el tudjam vinni műszakira, ahol remélem át is megy. Igaz még mindig úgy néz ki mint a hétvégi fotón, de talán van egy kis esély, hogy összeáll és tudok még menni pár km-t, indulás előtt.
Sanyának van talán terve, ezek a képek 3 éve készültek.
Enyémet mikor vihetem? Ha már így benne vagy gondoltam....
mi a terv?
Hangposta
Hát, én nem tudom hogy mi a probléma.
Akkor meg mi a probléma?
Valószínűleg én tudom hogy mennyivel mentem, viszont a Szombathelyieknek nem nagyon van miből kiindulni a számolgatáshoz. (hiteles mérés nélkül ugye....)
Mikor hoztam haza Zsoltitól,már én is így kerülgettem a kocsikat.
Ezt most komolyan gondoltad, mert viccnek elég durva. Kár volt szerintem leszedni, egy friss videó sem érdekli szerintem őket, nemhogy egy 2016-os..
Ne görcsölj már mennyivel mentél, majd valaki kiszámolja Szombathelyen.
A rendszámod meg látszik, így simán el tudják küldeni az eredményt.
Dehogy 6-7e-nél!
Itt is látszik hogy én teljesen jól viselkedtem, ráadásul még a km órám is felfelé csal. (egyszer mentem vele 132-vel autópályán az illegalitásban de soha többet, ott már halálfélelmem volt, hogy is lehetne egy 310 kilós és 98Le-s 21 éves motorral eszelősök módjára száguldozni, alig bírja ez már a 100-at is elérni)
De tényleg nem mentem gyorsan, előzésnél 6-7e-nél váltottam feljebb. (szerintem csalós a kamera leszűkített és földhöz közeli látótere, amiatt tűnik "gyorsnak")
Visszanézve ahogy lakott területen kívül az 50-55-tel haladó autókat 65-70-nel megelőzöm és a vidi végén ahol kicsit bátrabb gázt húzva akár 85-90-nel is mehettem, valóban úgy látszik a fent feltételezett ok miatt mintha 185-190-nel mentem volna. (de persze ez teljesen kizárt, mivel az a KRESZ semmibe vétele lenne, az elején a két autót is csak azért előztem meg a záróvonal mellett mert le akart tolni egy hosszúplatós IFA és aggódtam a testi épségemért)
Légy elnézőbb Gyuszkóval. Ő még most szokja ezt a dimenziót.
Nem is mentem gyorsan.
12mp annak csak a fotó-nál van jelentősége az maradhat
Milyen jól megy GTR-tesó,azt hittem a súlya miatt lomhább.Jól húztad a fülét.
Na mi, mindenki bealudt a Forma-1-en?
Hallani a vidin 3:08 körül.
Ja.
A műanyag lap idegesítően rezeg 3-4e körül a szelepfedél tetején mert fellazult a csavarja. (az ami nem engedi hátrafelé a meleget)
Ha meg már ott jártam akkor levettem a karbisort és belenéztem (tiszták) meg visszateszem a 110-es fúvókákat, mivel két éve visszafúvókáztam 100-ra a gyári 115-ösökről. (érezni hogy kicsit vékony neki a keverék 7e-től)
Mert sztem puha a telőd, 750en is az volt. Sokat mozog.
Enyém. Nem hiszem el, hogy 3-4ekm-t bír a teló szimmering. A másiknál is állandóan kiment most meg ennél is....
De látom ábrus is küzd valamivel.
Kész, összeraktam, igaz, még csak kb. 10 km-t mentem vele. Ha más nem, lemegyek a héten sajtért HMVH-re.