Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem!
Sárga. De az FZR-é is az, pedig az svájci. (a GTR meg Belga)
Nem.
Kísérletezek pupu kamerájával. Azóta csináltam még kettőt munkába menet, de a rezgésmentes felfüggesztéssel még vannak problémák. (nagyon ugrál a kép ha a tapadókorongos karral teszem fel)
Ez a tankon volt, ez egész jó lenne, ha nem csak a műszerfal látszana. Ha a plexire tettem (vagy előtte a lámpa fölé kívülre) úgy meg ugrál a kép. Még dolgozom rajta.
A szokásos. Jeladó kábele repedezett a blokkon, átvezetett, de nem mindig, inkább fordulaton.
Meglepően jópofa volt a csajmotor lájtos tereptúrázgatáson is!
Végül mi volt a baj? Lemaradtam
Az igaz de a bolti az nem olyan friss és nem is te vadásztad mindenesetre jobb hogy nem randiztatok
Még a reptéren ülök, hazafelé. Olyan izomlázam van, alig élek. Baromi sokat mentünk az elmúlt 2 nap. Most már egy kicsit kezdek tartani a túrától, ha 2 nap gyalogtúra így kicsinált.
Van itt húsbolt, ahol árulnak - úgy olcsóbban kijövök, mintha a motor alól szedem ki (miután felkeltem, ha tudok)
Már hazajöttél, vagy még el se mentél?
Akkor ezek szerint 1 híján minden motor útra kész. A hétvégén én is be akarom fejezni.
abból sem lesz pörkölt a fazékba..
Ámbruson felbuzdulva én is kimentem motort próbálni, meg felmelegíteni, hogy le tudjam engedni az olajat. Húzatok az elkerülőn, 2-3-4, kb. 140 körül látom, hogy 100m-re sétál át egy őz tök nyugisan na 1ből fék, mert ahol 1 van, ott lehet több is, de nem volt. Utána szépen hazaporoszkáltam
Sárga az index visszajelződ? Ez USA szabvány?
Nesze neked szél védelem, max speed mínusz 20 km/ó
Tök jó.

Fényképezővel csináltad?
Csináltam nektek onbórdot. (eddig volt elég a fullra töltött akksi)
http://youtu.be/mcKqrGkQ5-Y;feature=youtu.be
Sajnos nem tudnék mit kezdeni vele, mivel nekem nem ilyenem van. (hanem Super Hexa)
Ez is lehetséges, de tapasztalatom szerint nagyon sok hülye ember van!
És ezzel vívja ki magának a világhírnevet?
Mint a WARNING típusú láncfűrész hirdetés ?
najív vagyol, ha azt mondok ijen nincs és ez bisztosan csakk pojén??
Ez îgy van.