Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagy arc, az új motorja nagyon szép...szuzi..de szép.
Deszka haverom elmagyarázza:
http://youtu.be/G9-LCHyCnzY
Így vagy úgy, de hatalmas mákja volt a hülye faroknak.
Tedd 0.5-ös lejátszásra, a külső kerék széle a srác vállcsúcsánál megy át, azaz a kerekek átmennek a fején mert az beljebb van vagy 20 centivel. Amikor átdöccen a kerék ahogy fordul a sisakot letolja a fejéről kicsit, te azt látod, ez nem egy irányú terhelés, a tömeg mellett ott a kerék forgása is. Az volt az egyetlen mák, hogy lassan ment, nem roppant meg a sisak, és a válla, lapockája is tartotta a kereket. Ha gyorsabban megy, vagy rakott a konténer akkor rögtön meghal.
Nemnem. Félig ki van nyomva a feje a !egcsúcsozott sisakból. Persze ha nem akarjátok, nem látjátok.
Ami átment a fején és a hátán az egy félpót, vagy pót volt + konténer. A fején ott volt sisak mikor felkelt és ha nézed a pólóját a jobb lapockánál szépen letépte róla a kerék. Ez egy tényleg szerencsés baleset volt. Van aki abba belehal, hogy hanyatt esik, a csávó fején meg átment egy kamion..
De mi a f@szért bujt oda?nem birta kivárni a sort
Egy olyasmi konténer szállító konténerestől üresen is 10 tonna... szóval lehet, csak 3t, de lehet 6t - nem mind1? a feje nem bírta volna ki úgyse

...és azt tudtad, hogy hívták árpád vezérünk feleségét?

*megf: Pehely.... mert árpádnépehej
Nem csúszik az olyan könnyen ki belőle főleg ha be is van csatolva...
Egyébként a láma szeme sötét kék azt tudtad? Mert, lám a szeme, lám a szeme sötét kék...
Üresen?
...ami lehetetlen, mert ott a keréken van kb. 4 tonna. Az Ádi verziója hihetőbbnek tűnik.
A jobb külsőt nézd, amint hátul nincs semmi alatta, majd megjelenik a zöld bukó, benne a csávó feje, ezen bizony átment. A bukó és a feje együtt tartotta meg a kereket.
nem ment át ne légy láma. Rálépett a sisakra és mázlisan kitolta belőle a koponyát annyira ami épp elég volt. Egyszerűen lecsípte róla.
Átment a fején
Normális festés biztosan nem jön le.
köszi
A ragasztást én veszélyesnek tartom, ki tudja mi történik mikor lehúzza az emberfia/lánya...
Jön a festék is? Csak a fólia jön és ott marad a ragasztó réteg? Lehet, hogy csak én vagyok peches, de sok ilyenbe belefutottam már :(
ocka kínai kobak ezeöccá
http://youtu.be/ivQHuU-Ykws
Attól függ. Minél multibb a tucano annál jobban kell figyelni. Ugye vannak kifejezetten egy-egy modellre készítettek, azokat sokszor csavarral rögzíted tökéletesen az idomokhoz igazodva, és van ami több modellt is kiszolgál, ott több a pánt, az meg tud látszani bizonyos körülmények együttállása esetén. De ha zavar, leragasztod átlátszóval mint oldaltáska alászokták.
A tucano rögzítései nem dörgölik le a festéket?
Vesző majd rá nagy plexit a tucano mellé
Köszönöm. Doboz nincs, de az ülés alatt van hely rendesen. 2 sisak befér,plusz még marad egy rakás hely. Menni egy kicsit fura vele,nem kell váltogatni. 100-on hamar fent van.
Hű de szép motor gratula! Rögtön egy dobozt fel is lehet rá pattintani. Lehet nekem is kellene egy ilyesmi....
Kinél is volt,hogy valami bowden zörgött,és azt hitte motorhibás a Goldwing?