Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem nem az ár itt a kérdés... hanem az, ki meri így megvenni, mert nem lehet tudni, 10 ezer a javítás, vagy 200 csak jó lenne kideríteni, mi Baja.
Elég rosszul venné ki magát, ha mi elkezdenénk összegekkel dobálózni. Az hogy mennyiért adnád oda azt neked kell eldönteni.
Viszont amíg biztosan nem lehet tudni hogy mi a baja addig motorhibásként kezelendő, úgy meg nem sokat ér. (szóval én a helyedben kideríteném hogy mi zörög benne)
tök jó :)
pont ekkora szabad hely van a garázsunkban :)
Sziasztok.Leszedtem a szelepfedelet a vezèrműlánc szerintem jo.a feszitő nèlkül meg tudom emelni a láncot de ahogy benyomom a feszitőt megfeszül a lánc .Ugy hogy itt más baj lesz ahogy mondtátok egy páran.Sajnos el kell hogy adjam.Mi pènzt èr igy a vas?köszi.
Van megint Yamahám.
Itthon az új szerzemény.
Jól reggelt!
Amúgy alapban a négy saját szerelt kereke befért levegősen, mozgolódósan a csomitartóba.
Figy. Úgy nőttem fel, hogy kicsi lett a commodore, lett Voyager, aztán tranyók sora. De ez a kis rohadék kurva okosan van kitalálva.
Az mindegy. Egyformák.
Kicsi..az Isetta, na az kicsi
Még kisebb autónak!
Az ötajtós Ford Fiesta lényegesen kisebb van a csalkádban. Te ezeket a "kis" autókat minek nevezed?
Mikor gyártották, az volt a legkisebb BMW. Ha nem a legkisebb a "kicsi" akkor melyik?

Nézegessetek ba a lapra, közeleg a nap...
Azért mert te azt mondod rá, hogy kis autó, attól az még nem lesz kis autó. Köztudottan.
Nem xar, csak kicsi (köztudottan kicsi, nem én mondom) nem te vagy k.va nagy ember A 2-vel előtti elődje (e21) még csak 2 ajtósban létezett.
Ádám még nem tudja, hogyan is megy ez... Divatos pesti életmód - vinni kell a babát mindenhova, vele a járókát, etetőszéket, babakocsit, ezek persze mind újak és drágák, ebből kifolyólag gigantikusak. Kell még egy táska a cumiknak, pelenka, 2 garnitúra ruha, játék, faxom és Ádám 2 héttel a szülés után kombikat fog nézegetni
Jól szituált 30-as barátaim (család) lejöttek hozzánk egy 7végére, 2 felnőtt, 2 gyerk, +baba, Opel Zafira + tetőbox, minden fullig
Akkor nagyon ügyesen csinálja. Én sem értem, h az enyém mit tud mindig ennyit pakolni, de azt mondja, h erre mind szükség van. Most már nem kérdezek semmit. Mondjuk most már annyit változott a helyzet, h a babakocsit nagyon ritkán visszük magunkkal.
A páromnak egy twingo-ja van, és valahogy sose volt gond hogy nem fér el benne. Nem is cserélem le (az asszonyt)
Ha te mondod... Majd jusson eszedbe fél év múlva, télen, amikor több a cucc, + babakocsi, +.... De biztos jó a kis honda, nincs tapasztalatom, viszont van 2 kombink. Az asszonyé és az enyém is az. Plafonig tudja pakolni a csomagtartót, igaz nálunk már 2 gyerkőc van. De már az elsőnél is képes volt rá.
Kaptam is látod
360 liter NORMÁLIS formájú csomagtartó csak elég.