Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megszületik a baba, egy kis hétvégi kiruccanáshoz inkább váltanál te kombira. Majd meglátod, hogy az asszony milyen szinten tudja telepakolni a csomagtartót akkor is,ha csak leugrotok anyósodékhoz.
szarvassal
Ez azóta gyenge amióta egyesek már őzzel szakértenek.
Aztán majd mingyár kapsz te is hogy ugyanannyiér akkor mér nem honda legendet!
Automata a Jazz? Régiekben azthiszem variomatic váltó volt nézegettem én is anyámnak gondoltam kéne venni egyet...
El vagyok bűvölve a jazztől eddig
Tisztességes méretű embernek éppen az szokott lenni pluszban a baja a négyajtóssal, hogy a b oszlopon keresztül kell kimászni mint valami harckocsiból.
Azt nem mondta.
(össze-vissza volt horpadva)
Feketét?
Ja,itt volt nálam Zsolti,elhozta a maradék cuccot Kawához,Ő egy 1100xx-et vett.
Fele akkora blokkban fele annyi alkatrész van?
A tiédben azért van egy mert az 500-as. Az 1000 meg pont kétszer akkora, tehát abba kettő kell.
Igen, kettő van benne.
Akkor nekem pont szar az E36 vagy én vagyok k.va nagy ember.
Én legszívesebben egy Fiat 500 ba ülnék be, de egyáltalán nem lenne ésszerű, illetve az ára is bőven meghaladja azt amennyit hajlandó lennék kifizetni egy autóért.
Viszont a jazz a cél, ha kidől alólunk a Punto.
A hosszú ajtódat meg szűk parkoló helyen nem tudod annyira kinyitni, hogy kipréseld hab testedet. Ha a B oszlop hátrébb van, mint az ülésed támlája, akkor már onnantól csak feleslegesen hosszú, a kiszállás méretét nem növelei. Nekem volt néhány 2 ajtós, tudom milyen.
Ha nem kis pattanásról beszélünk, hanem normál méretű autóról, akkor annak nini, pont akkorára nyílik az első ajtaja, mint ahol a támla van... normál méretű embernél
Szerintem gyári, az enyémben is kettő van és az XJR 1300 gyárija is kettőből áll, ez valami korabeli Yamaha dolog lehet szerintem.
https://www.ebay.ie/itm/Yamaha...
Enyémbe csak egy volt,szerintem ezt már kókányolták.
Sziasztok.Ez normális hogy a vezèrmülánc feszitő patronba kettő rugó van egymásba rakva.
El nem tom mondani, mekkora királyság praktikumra ez a szar kis jazz! Ezt aztán megcsinálták az őrült sárgák
plusz az A8 nagyrésze nem alu? hogy rozsdáll? De, imhol: https://www.researchgate.net/p...
Én szerintem dákót vennék ha ésszerű áron akarnék újat.
Kalandos lesz.