Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom, feszt 150-el hajtottál vele de az tényleg egy komoly autó volt még 10 évvel ezelőtt is.
Hát ez az
Sztem meg nézelődni kell, mindig van akkcijjós cucc, olyan, ami márkásabb. Én Dewaltot vettem kb. 5 éve, tavaly a gyereknek meg Hitachit, én a nevesekben jobban bízom (2 teszkós minőségűt már elnyűttem, azok is szolgáltak, de nem olyan precízek)
Ami viszont nekem volt,az elöl nyugodtan kitérhetsz.
Robogtunk a Vicussal 35km-t
Az nem biztos hogy megy 150-nél gyorsabban.
Nyilván ennek a szuper vényócnak - úgyhogy ha legközelebb nyugisan ballagok a belsőben 150-el az M5-ön, és feltűnik a tükörben egy ilyen, azonnal lehúzódok!
Vagy a pénzt fizetik vissza.

Egy akkus ütvefúrót visszaadtam nekik, pedig jó lett volna még egy 20-as akksi, de a kalapácsa tönkrement.
Igazából számítottam rá, mert a mechanikus nem örökös darab (és levegősből minimum 3j kell) de azért egy kicsivel többet vártam.
Ez azóta már kint sem kapható, valszeg konstrukciós hiba....
Meg az oszlopos fúrójukat néztem meg, mert meghoztam összeraktam, aztán szétszedtem és másnap visszakértem a pénzemet Az egy ipari hulladék, számítottam rá hogy nem profi cucc, de hogy ekkora szar legyen arra nem.
A lidlis parksidenak van még egy hatalmas előnye, ha véletlenül garin belül "valamilyen oknál fogva" tönkremegy, cserélik.
pár éve lidl-ben vásárolt 20 voltos gépet használok, hobbi célra tökéletes

https://www.lidl.de/de/parksid...
Makitát vegyél mindenképpen
Lítium jobb. Könnyebb, hamarabb tölt, jobban bírja ha nem használják.
Valaki ért az akkus fúrókhoz? Kellene vennem 2 akkus erősebb fajtát emberi áron. Melyik a jobb akksi? Lithium vagy NiCd?
És melyiknek van nagyobb tekintélye az utakon?
Az én BMW-m is városban egy 20litert benyelt alaphangon.
Buzi ez az oldal tegnap váltottam nevet profilképet azt baszik megváltoztatni. Szarnak rá az üzemeltetők hogy rendben menjen minden.
Ő meg akkor röhög mikor a 320as diesel nyom egy gázfröccsöt meg egy v8 5,7
Azon röhögtem én is, 23 liter. " És ha dugóba állsz? akkor inkább állj félre tv-t nézni i"
USA V8 fanoknak! Itt ez a gyönyörű vényóc, 5400 ccm-el majdnem eléri egy egy mai 2000 TD teljesítményét (persze csak papíron, mérve nem) mindehez alig 23 litert fogyaszt városban, amit laza országúton akár 15-re is le lehet vinni
Na ezért röhögök én az usák autó mániásokon...
https://totalcar.hu/magazin/te...
Meghatározó, mármint a még működik és a valóban jól működik között van pár fordulat.